Obsada Harry’ego Pottera została podobno zaproszona do nakręcenia jednoodcinkowego programu specjalnego. A wszystko po oszałamiającym sukcesie „Friends: Reunion”, w którym wzięły udział gwiazdy serialu „Przyjaciele”. Show towarzyszył wielki szum medialny, a sam odcinek programu obejrzały dziesiątki milionów osób na całym świecie. Podobnego sukcesu oczekują twórcy „Harry’ego Pottera”.

Daniel Radcliffe zdradza kogo chciałby zagrać w „nowym” Harrym Potterze

Kto zagra Harry’ego Pottera?

Czołowe nazwiska, w tym 32-letni Daniel Radcliffe (Harry Potter), 33-letni Rupert Grint (Ron Weasley), 31-letnia Emma Watson (Hermione Granger), mają podobno odtworzyć kultowe sceny z filmu, w tym wejście na pokład Hogwarts Express na peronie 9 i 3/4, a także słynną potańcówkę The Yule Ball.

Czy plotki o związku Toma Feltona i Emmy Watson są prawdziwe?

Nagranie ma mieć miejsce w Warner Brothers Studio w Hertfordshire. Gwiazdy „Harr’yego Pottera” dostały propozycje ogromnych sum pieniędzy za wystąpienie w tym show.

„Wielu aktorów poszło swoimi ścieżkami, ale tak naprawdę to te filmy sprawiły, że stali się supergwiazdami […] Wszyscy mają wiele miłych wspomnień ze wspólnych nagrań. Wszyscy mają nadzieję, że uda się nagrać to wyjątkowe show dla fanów filmów o Harrym Potterze”, powiedziała brytyjskiemu Daily Mail osoba związana z produkcją.

Gwiazdor „Harry’ego Pottera” założył Instagrama! Od razu pokazał córeczkę

W nagraniu mają wziąć udział również inni bohaterowie filmów. Start produkcji jeszcze w listopadzie 2021, tak zaplanować premierę w okresie świątecznym. Co Wy na to?

HARRY POTTER Fot. Mary Evans Picture LibrarMaksymalna