Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o rzekomych operacjach plastycznych Evy Minge. Projektantka wielokrotnie podkreślała, że nigdy nie zdecydowała się pójść pod nóż, a swoją prawdę postanowiła udowodnić w sądzie. 51-latka najwyraźniej nie zamierza odpuścić, a jej ostatni instagramowy wpis jedynie potwierdza tę tezę.

Minge walczy hejtem: sugerują, że jestem pomiotem zbiorowego GWAŁTU wojsk!

Minge zaznaczyła, że informacje o zabiegach medycyny estetycznej, którym miała się poddać, są wyssane z palca:

Jakby to nie zabrzmiało zabawnie i fałszywie ,to nigdy nie miałam potrzeby inwestycji czasu i pieniędzy w mój wygląd. To ze się nim bawiłam było cechą towarzysząca mi od zawsze . W liceum, za komuny co było niedopuszczalne przefarbowałam jasne włosy na czarne . Lubiłam zmieniać fryzury, makijaże jak i styl ubierania…taka domena artysty.

– przyznała.

Zauważyła również, że „casus Evy Minge” stał się legendarny:

Patrząc na konsekwencje mojego podejścia i legendę ,która wokół tematu urosła, postanowiłam zmienić podejście a może zwyczajnie znaleźć czas dla siebie, pokazać jak się to robi i pomoc sobie oraz tysiącom kobiet w moim wieku przedłużyć sobie młodość głowy, duszy, serca i ciała .

Projektantka ma dosyć oszczerstw i postanowiła… być inspiracją dla kobiet:

Starzenie sie z godnością ,to starzenie sie zgodnie ze sobą i swoim poczuciem szczęścia .Nie jest to mój kolejny biznes. Zmierzę się z legendą, bo zarzucanie mi setek kłamstw w tym temacie nie jest przyjemne. Jednym słowem wkrótce wam pokaze jak krok po kroku fakty doganiają legendę .

EVA MINGE NA FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK W ŁODZI (FOTO)

Uważacie, że ten wpis raz na zawsze zakończy drażliwy temat „wyglądu Minge”?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jakby to nie zabrzmiało zabawnie i fałszywie ,to nigdy nie miałam potrzeby inwestycji czasu i pieniędzy w mój wygląd . To ze się nim bawiłam było cechą towarzysząca mi od zawsze . W liceum, za komuny co było niedopuszczalne przefarbowałam jasne włosy na czarne . Lubiłam zmieniać fryzury, makijaże jak i styl ubierania…taka domena artysty . Patrząc na konsekwencje mojego podejścia i legendę ,która wokół tematu urosła, postanowiłam zmienić podejście a może zwyczajnie znaleźć czas dla siebie, pokazać jak się to robi i pomoc sobie oraz tysiącom kobiet w moim wieku przedłużyć sobie młodość glowy, duszy, serca i ciała . Starzenie sie z godnością ,to starzenie sie zgodnie ze sobą i swoim poczuciem szczęścia .Nie jest to mój kolejny biznes. Zmierzę się z legendą, bo zarzucanie mi setek kłamstw w tym temacie nie jest przyjemne. Jednym słowem wkrótce wam pokaze jak krok po kroku fakty doganiają legendę . Pomimo ogromnych sukcesów i szczytów jakie osiągnęłam czuje się ich zakładnikiem i czuje ,że przegrywam ,to co najważniejsze -siebie . Miłej soboty kochani ❤️#ewaminge #evaminge #lifting #estetica #intelligence #dreams

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)