Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 26 lipca powitali na świecie córeczkę Emilkę. Z powodu tak zaawansowanej ciąży para nigdzie nie wybrała się na wakacje. Minął ponad miesiąc od narodzin – Pelakowie nie tracą czasu i już teraz zdecydowali się wyjechać na pierwszy urlop z dzieckiem.

Kaczorowska pochwaliła się wyjazdem na Instagramie. Małżeństwo udało się do Włoch nad jezioro Como z okazji rocznicy ślubu.

Ruszyliśmy w naszą rocznicową podróż. Jedziemy do ukochanych Włoch! Co prawda nie w miejsce, gdzie rok temu braliśmy ślub, ale tam gdzie się zaręczyliśmy, czyli… nad piękne Jezioro Como😍 – napisała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką – Emilka ma już miesiąc

Przyznaje, że podróż z niemowlakiem to duże wyzwanie – przede wszystkim pakowanie.

Pakowanie to niełatwa sprawa, ale pewnie z każdym kolejnym wyjazdem będzie łatwiej… 😌Zbieramy doświadczenia i przyzwyczajamy Emilkę do rodzinnego podróżowania🌏 #Pelakiwpodróży #Pelakowelove – czytamy.

Agnieszka Kaczorowska w podróży z miesięcznym dzieckiem

Internauci zwrócili uwagę na jeszcze jedną odważną decyzję. Para wybrała się nie samolotem, a samochodem w tak długą podróż.

Ponieważ nad Como i tak potrzebne jest auto, aby się przemieszczać spokojnie między miejscowościami. 😌 Nie chcieliśmy wynajmować na lotnisku – wyszłoby nas wszystko razem drożej i chyba mniej wygodnie… Tak możemy pojechać wszędzie i zdecydować swobodnie kiedy wracamy. 😌 – odpowiedziała Agnieszka.

Widzimy też, że para drobiła się dużego i wygodnego samochodu Honda Civic Sport Touring, także podróż powinna być przyjemnością.

A Wy co myślicie o podróży z niemowlakiem? Włączacie w takiej sytuacji klimatyzacje, czy otwieracie okno?

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją starszą siostrę – widać podobieństwo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! 🥰 ...i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp 💪🏻🙈 . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp 🔥 W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni...😌❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! 💞 📷 @gniewkoglogowski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)