Ola Ciupa przez dwa lata była w związku z raperem Jakubem „Kubańczykim” Flasy – byli nawet już zaręczeni. Natomiast w listopadzie ubiegłego roku internauci zauważyli, że para już nie pojawia się razem, a nawet usunęli wspólne zdjęcia ze swoich kont społecznościowych.

Jak mieszka Ola Ciupa? Po rozstaniu z Kubańczykiem kupiła nowe mieszkanie!

Ola Ciupa i Kubańczyk wrócili do siebie

Teraz wygląda na to, że Ola Ciupa i Kubańczyk znów są razem. Muzyk właśnie wypuścił singiel wyprodukowany przez Tribbsa. Teledysk został zrealizowany w światowej stolicy zakochanych, czyli Paryżu, a w nim pojawił się nikt inny jak Ola Ciupa.

Chyba skarbie tak musiało być, teraz mi samotnie wciąż mijają dni, piszę nowy numer, ale brzmi tak jak list, bo pierwszy nie zadzwonię, jestem taki jak ty. Znowu wracam do domu i nie czeka nikt, twój zapach na poduszce pobudza mój zmysł. Czas leczy rany, choć zostawia tak wiele blizn, sam nie wiem, czy chciałbym się uczyć bez ciebie żyć – słyszymy w utworze „Ta noc”.

Ola Ciupa na starych zdjęciach! Powiększała biust?

Singiel „Ta noc” to odtworzenie słynnego przeboje „Imię deszczu” Mafii. Kubańczyk podziękował Andrzejowi Piasecznemu i Zdzisławowi Zioło za możliwość zrealizowania projektu.

Dodatkowo Ola Ciupa opublikowała zdjęcia z teledysku na swoim profilu instagramowym. Post został okraszony sercem w płomieniach. Fani cieszą się z ich powrotu:

  • Wszystko na swoim miejscu
  • Cudownie, że znów razem
  • Gratulacje. Pasujecie do siebie jak puzzle 
  • Cieszę się, że oboje jesteście szczęśliwi. Z uśmiechem się na was patrzy
  • Może oni wcale nie zerwali tylko tak specjalnie tak zrobili – piszą internauci.

Ola Ciupa pozuje z Robinem Schulzem. Wywołała poruszenie: „Szybko sobie znalazła zastępstwo”