Ola Ciupa przez dwa lata była w związku z raperem Jakubem „Kubańczykiem” Flasy – byli już nawet zaręczeni. W listopadzie 2022 roku internauci zauważyli, że para już nie pojawia się razem, a nawet usunęli wspólne zdjęcia ze swoich kont społecznościowych. Para postanowiła wtedy rozstać się.

Ola Ciupa pozuje z Robinem Schulzem. Wywołała poruszenie: „Szybko sobie znalazła zastępstwo”

Ponowne rozstanie Oli Ciupy i Kubańczyka

Po pewnym czasie jednak muzyk wydał singiel. Teledysk został zrealizowany w światowej stolicy zakochanych, czyli w Paryżu, a w nim pojawił się nikt inny jak Ola Ciupa. Para w ten sposób w połowie 2023 roku ogłosiła swój powrót.

Jak mieszka Ola Ciupa? Po rozstaniu z Kubańczykiem kupiła nowe mieszkanie!

Choć artysta po ostatnim rozstaniu przeżył załamanie i mówił o tym otwarcie na swoim profilu Instagram, po powrocie do ukochanej wszystko wskazywało, że para ponownie jest szczęśliwa.

Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie – przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne, a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą – jak każdy z Was popełniałem błędy i myślałem, że zapiję smutek i złość – wyznał fanom po rozstaniu z Olą Ciupą.

Ola Ciupa i Kubańczyk znów są razem!

Teraz natomiast jak podaje „Pudelek” para miała ponownie rozstać się z powodu nałogów Jakuba.

Ola nie mogła już dłużej znieść uzależnienia Kuby. Obiecywał jej, że rzuci palenie i się zmieni. Ona wierzyła i dawała mu kolejne szanse. Często się kłócili, głównym powodem był nałóg Kubańczyka. W końcu Ola powiedziała dość. Rozstali się w połowie lutego – przekazał „Pudelkowi” informator z otoczenia pary.

Ola Ciupa

Ola Ciupa, fot. AKPA

Ola Ciupa, Kubańczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Ola Ciupa, Kubańczyk,  fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Ciupa, fot. Kurnikowski/AKPA

Ola Ciupa, Kubańczyk, fot. Podlewski/AKPA