W najnowszym, grudniowym CKM-mie, nie zabraknie naprawdę gorących zdjęć. Do każdego numery dołączony jest ekskluzywny kalendarz na 2019 rok. Każdy miesiąc zdobi seksowne zdjęcie innej modelki. Wśród pozujących pań nie zabrakło takich nazwisk jak Paula Tumala, czy Ola Ciupa.

TYLKO U NAS: Paula Tumala opowiada, jak schudła

Tumala w rozmowie z Kozaczkiem przyznała, że jest zachwycona współpracą z CKM:

Kocham tych ludzi. Za każdym razem jak jest jakiś ranking – nie wiem dlaczego, a może wiem, znajduje się na jednej z lepszych pozycji. Pewnie dlatego, że to są wspaniali ludzie i ja ich szanuję oraz oni mnie szanują. Jeżeli chodzi o sesję CKM-u miałam już cztery okładki. CKM to jest już taki krok do przodu.

Dodała również, że czuje się wyróżniona kalendarzem CKM:

Spotkał mnie zaszczyt i ponownie pojawiłam się w kalendarzu CKM. […] Na każdej sesji panuje wyjątkowa atmosfera. Bardzo miło wspominam naszą współpracę i chętnie wracam do zdjęć.

Ola Ciupa opowiedziała nam o wrażeniach z sesji:

Wspominam ja najlepiej z moich trzech, które miałam dla CKM- u. Każda była super ale ta wyjątkowa bo z okazji 20-lecia magazynu wiec było to dla mnie duże wyróżnienie. Okładka była połączona z moim występem djskim podczas imprezy i jeszcze znalazłam się w rankingu najseksowniejszych 20-paro latek na 1-szym miejscu. Tym razem nie chodziło tylko o sesje, ale magazyn CKM wsparł mnie w rozwoju jako djki i tym samym w realizacji moich marzeń. Dużym plusem tez było to, ze fotografem była kobieta wiec przedstawiła mnie w bardzo sensualny sposób. Byłam bardzo zadowolona a oprawiona w ramę okładka, którą wręczono mi podczas przyjęcia wisi nad moim łóżkiem !

– zachwycała się Ciupa.

Na grudniowej okładce CKM pozuje zjawiskowa Kinga Chrostowska. Jej fotografia zdobi również CKM-owski kalendarz:

Akceptuję swoje ciało. Mogę nawet powiedzieć, że jestem z niego dumna. Dlatego m. im. zdecydowałam się na tę sesję.

– zdradziła w rozmowie z magazynem.

Pod tym linkiem możecie sprawdzić, co jeszcze znajdziemy w grudniowym CKM-ie. Magazyn już w kioskach.

Ola Ciupa i Paula Tumala w kalendarzu CKM

Ola Ciupa i Paula Tumala w kalendarzu CKM

Ola Ciupa i Paula Tumala w kalendarzu CKM