Ola Żebrowska pokazała urocze zdjęcie synów. „Miłość braterska”
Rozczulający widok?

W marcu Aleksandra Żebrowska ogłosiła, że spodziewa się narodzin trzeciego dziecka. Od tamtego momentu chętnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuchem. Takie fotki często też udostępniał jej mąż, Michał Żebrowski. Na chwilę przed porodem w social mediach Żebrowskich nastała cisza.
Aleksandra Żebrowska o STRACONYCH ciążach. „Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas”
Ola Żebrowska pokazała zdjęcie synów
Na początku sierpnia rodzina Żebrowskich powiększyła się. Para, która dotychczas wychowywała dwóch synów – 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka, doczekała się kolejnego chłopca – Feliksa. Michał i Ola Żebrowscy pokazali już kilka zdjęć dziecka, jednak nie publikują ich z taką częstotliwością, z jaką zamieszczali zdjęcia Aleksandry z ciążowym brzuchem.
Nic więc dziwnego, że nowa fotka wywołała poruszenie, zwłaszcza że to uroczy obrazek. Celebrytka sfotografowała dwóch synów.
- Magia.
- Miłość braterska – moc.
- Takie zwyczajne nadzwyczajne ujęcie.
- Urocze.
- Rozczulające chwile.
- Najpiękniejsze zdjęcie – zachwycają się internauci.
https://www.instagram.com/p/CEH9-KMpw4w/
ZOBACZ TEŻ:
Aleksandra Żebrowska już w domu. Michał powitał ją w NIETYPOWY sposób
Ola Żebrowska chwali się NAGIM ciążowym brzuchem. „Trzeba mieć jednak trochę taktu… Wstyd!”

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA
Zina | 22 sierpnia 2020
Piękne chwile w życiu kobiety, kiedy rodzi się dziecko. Czas szybko mija, trzeba cieszyć się z każdej chwili spędzonej z dziećmi.
Zocha | 22 sierpnia 2020
Czytając wasze komentarze ….. jestem już przekonana , że baby do jednak suki… jak możecie tak pisać ” dziecioroby”. Jesteście prymitywne
tyle w temacie | 22 sierpnia 2020
po co im tyle dzieci??
dziecioroby !
500+
Anka | 21 sierpnia 2020
Nic nie musi robić…dziećmi się obłożyć i nie trzeba pracować….