Ola Żebrowska porównuje zdjęcia Feliksa. Ależ on urósł!
Feliks ma już 3 miesiące!

Ola Żebrowska nie tylko dokładnie relacjonowała swoją ciążę, ale zdobyła się także na bardzo odważne wyznanie na temat straconych ciąż. Celebrytka nie stroni również od pokazywanie prawdziwej strony macierzyństwa, czym wzbudza zachwyt swoich obserwatorek na Instagramie.
Aleksandra Żebrowska NIE UMIE SIĘ malować?! Szokujący wpis
Aleksandra Żebrowska pokazuje Feliksa
Dzięki sławnym rodzicom mały Feliks od momentu narodzin jest obiektem zainteresowania internautów, a szczęśliwa mama często dzieli się scenami z życia rodzinnego. Jej ostatnie story jest naprawdę wzruszające.
Aleksandra Żebrowska opublikowała filmik, na którym 3-tygodniowy Feliks przebiera nóżkami. Żona Michała Żebrowskiego zestawiła nagranie ze zdjęciem 3-miesięcznego chłopca.
Za każdym razem najmłodszy syn Michała Żebrowskiego miał na sobie pomarańczowe spodnie, które z za dużego ubranka zamieniły się w przylegające do ciała, obcisłe spodenki.
Ola Żebrowska o swoich poronieniach. „Zapytano mnie, czy chcę pochować dziecko”
Aleksandra i Michał Żebrowscy wychowują 3 dzieci: Franciszka, Henryka i Feliksa.

Feliks Żebrowski, fot. Instagram

Feliks Żebrowski, fot. Instagram