Aleksandra Żuraw, youtuberka lifestylowa wypowiedziała się na temat Dominica D’Angelica. Ola nie bez powodu zabrał głos, ponieważ po pierwsze była w „Top Model”, a po drugie jakiś czas temu wyznała, że jest dzieckiem ofiary gwałtu.

Jestem córką ofiary bardzo dramatycznego przestępstwa, gwałtu i usiłowania morderstwa – powiedziała po decyzji TK ws. aborcji. 

Aleksandra Żuraw o Dominicu D’Angelica

Maja Staśko GRZMI na Piróga i Wolińskiego po skandalu z Dominicem D’Angelica

Aleksandra Żuraw powiedziała, co myśli o uczestniku Top Model na swoim kanale YT. Na wstępie mówi, że nigdy nie ocenia ludzie, gdy nie pozna dwóch stron, jednak w tym przypadku jest inaczej, bo to jest wyrok zasądzony.

Dowiedziałam się od fundacji, która zajmuje się takimi sprawami, że kontaktowała się z programem „Top Model” już w sierpniu, aby powiedzieć, jakie zarzuty na nim ciążą (…) Dobry znajomy mojego partnera wszedł na strony sądu w USA, które świadczą o tym, że to jest prawda, nie tylko plotka i oczernianie kogoś – zaznacza Żuraw.

Tłumaczy, że prosiłam też osoby, które komentowały, że Dominic został uniewinniony o przesłanie jej dowodów, ale do tej pory ich nie dostała. Nie ukrywa, że jest zszokowana tym, że TVN nie wiedział, jakie oskarżenia ciążą na Dominicu, na osobie, która dostała się do finału jednego z najbardziej popularnych programów w Polsce. Podkreśla też, że TVN należy do amerykańskiej firmy Discovery i dziwi ją fakt, że nie dotarły do nich takie informacje.

Dostałam screeny wiadomości, które fundacja wysyłała na profil Instagrama „Top Model”, który prowadzony jest bardzo systematycznie, dokładnie, więc ciężko uwierzyć, że TVN i TM nic nie zrobili w tej sprawie (…) Obrzydliwym jest oskarżenia ofiary, że wyglądała na starszą albo wyraziła zgodę. Myślę, że kluczowe wypowiedzi pojawiają się na profilu mamy ofiary – stwierdza Ola.

Aleksandra Żuraw wyznaje: „112 kg w dniu porodu”. Pokazała zdjęcia!

Dodaje, że dobrym posunięciem było usunięcie Dominica z finału TM. Uważa też, że oświadczenie TVN-u jest napisane bardzo spójnie przejrzyście, bez dodatkowych informacji i roztrząsania tego.