Małgorzata Rozenek wczoraj poinformowała w relacji live na Instagramie, że założyła nową markę Mrs. Drama. Gwiazda postanowiła sprzedawać odzież. W ofercie np: bawełniana koszula – 329 złotych. T-shirt –  119-129 złotych, legginsy – 179 złotych.

Nowa marka odzieżowa Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek otworzyła MARKĘ MODOWĄ. Sprawdziliśmy ceny

Słynna stylistka, Karolina Domaradzka oczywiście wyraziła opinię na temat nowych ubrań Rozenek. Drwiąco pisze, że „marka Mrs. Drama, jakby z twarzy niepodobna do nikogo, no może trochę do Grażyny, nie ujmując temu pięknemu imieniu„.

Natomiast Karolina zwróciła uwagę na ważną rzecz. Okazuje się, że wspólnikiem marki Mrs. Drama jest Tomasz Tałady – wspólnik Aleksandry Żuraw.

W spółce odpowiedzialnej za daną markę odzieżową, którą swoim nazwiskiem firmuje celebrytka, załóżmy Maja Bohosiewicz, Pani Rozenek, to nie jest takie proste, jak nam się wydaje. Te marki nie powstają po to, żeby sprzedawać Wam fajne produkty. One bardzo często powstają, żeby wyciągnąć od Was hajs, bo na tym się fajnie zarabia – tłumaczy Domaradzka.

Aleksandra Żuraw na swoim instastory tłumaczy, jak do tego doszło, że jej wspólnik również współpracuje z marką Małgorzaty Rozenek. Okazuje się, że influencerka o niczym nie wiedziała:

Właśnie się dowiedziała z profilu Karoliny Domaradzkiej, że wspólnicy w marce Pani Rozenek są moimi wspólnikami. (…) Dla mnie to jest strasznie emocjonujące i może mi się załamywać głos. Jestem bardzo zaskoczona, że tak to wygląda i takich rzeczy dowiaduje się z Internetu. LaGrue jest polską marką od A do Z. (…) Cały czas produkujemy w jednej szwalni w Łodzi. Szwalnia, z którą bezpośrednio powiązany jest mój wspólnik, czyli Tomek – mówi Żuraw.

Małgorzata Rozenek będzie zmniejszać BIUST. Nie uwierzycie, ile razy poprawiała piersi

Tłumaczy, że Tomek był na początku wspólnikiem w marce LeCollet u Mai Bohosiewicz, a z pierwszymi wspólnikami rozstała się, bo nie dogadywali się w pomysłach i rozwoju marki.

Ja myślałam, że będą chcieli rozwijać markę, a chyba chcieli mieć jednorazowy strzał gotówkowy. Chcieli sprzedać mi markę, ale ja nie byłam w stanie pokryć całości kosztów. Pojechałam do szwalni, w której produkowaliśmy i zapytałam, czy nie chcą odkupić marki i prowadzić ją wspólnie. I takim to sposobem weszliśmy w spółkę z Tomkiem. Wiedziałam, że mają inne marki, ale nasze projekty totalnie się nie pokrywały, oferowały coś innego, więc czułam się bezpiecznie. Przez dwa lata była zadowolona ze współpracy – zapewnia.

Dodaje, że cała się trzęsie, ale chciała wytłumaczyć fanom, żeby nie stracili do niej zaufanie. Na początku myślała, że to tylko zbieg okoliczności, że jej ubrania są bardzo podobne do marki Mrs. Drama albo Rozenek się po prostu nią zainspirowała.

Ale jak zobaczyłam, że tam widnieje…W odpowiedzi od moich wspólników usłyszałam tylko, że to nie ma nic wspólnego z LaGrue – zakończyła Żuraw.

 

 

 

 

Małgorzata Rozenek otworzyła sklep, fot. https://mrsdrama.pl/

Małgorzata Rozenek otworzyła sklep, fot. https://mrsdrama.pl/

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek otworzyła sklep, fot. https://mrsdrama.pl/