Małgorzata Rozenek w środę poinformowała w relacji live na Instagramie, że założyła nową markę Mrs. Drama. Gwiazda postanowiła sprzedawać odzież: bluzy, t-shirt i legginsy. Słynna stylistka, Karolina Domaradzka zwróciła uwagę na ważną rzecz. Okazuje się, że wspólnikiem marki Mrs. Drama jest Tomasz Tałady – wspólnik Aleksandry Żuraw.

Małgorzata Rozenek i Aleksandra Żuraw – afera

Małgorzata Rozenek otworzyła MARKĘ MODOWĄ. Sprawdziliśmy ceny

Aleksandra Żuraw po tym, jak się dowiedziała od Domaradzkiej, że jej wspólnik współpracuje z gwiazdą, powiedziała na swoim instastory, że jest załamana tym faktem. Tłumaczy, że kiedy zobaczyła nową markę Mrs. Drama pomyślała, że to tylko zbieg okoliczności, że jej ubrania są bardzo podobne do marki Rozenek albo się po prostu nią zainspirowała.

Ale jak zobaczyłam, że tam widnieje…W odpowiedzi od moich wspólników usłyszałam tylko, że to nie ma nic wspólnego z LaGrue – zakończyła Żuraw.

Całą wypowiedź Aleksandry Żuraw zobacz tutaj: Wspólnik Aleksandry Żuraw zajął się marką odzieżową Rozenek. Ola jest ZDRUZGOTANA

Małgorzata Rozenek dzisiaj odpowiedziała na słowa influencerki i cały szum związany z jej nową marką. Pisze, że wczorajszy dzień pokazał, że u niektórych emocje czasem biorą górę, ale rozumie to, jak najbardziej, bo sama jest osobą bardzo emocjonalną.

Lecz „gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, to nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów”. Właścicielka jednej z marek zarzuca mi wzorowanie się na jej pomysłach. O marce i jej właścicielce dowiedziałam się dopiero wczoraj. Serio! Projekty, które są jej zdaniem podobne, różnią się od siebie, co widać na slajdach w albumie. Jeżeli już coś nas łączy, to miejsce, w którym szyjemy nasze rzeczy, czyli szwalnia, która funkcjonuje w świecie mody od 1978 roku i cieszy się nienaganną opinią wśród swoich klientów. Właśnie dlatego im powierzyłam prace związane z moim autorskim brandem. Koszt budowy własnej szwalni jest ogromny. Nawet bardzo znane i duże brandy odzieżowe, również te międzynarodowe wola korzystać z usług innych wykonawców i zlecają szycie zewnętrznie. Fakt, że jest na rynku odzieżowym firma mająca dostęp do najlepszych tkanin, konstruktorów i szwaczek powoduje, że bardzo wiele firm w Polsce, również projektantów korzysta z jej usług. Także @mrsdrama.pl – wyjaśnia Małgosia.

Tłumaczy, że Mrs. Drama to jej marka i jest jedynym i wyłącznym autorem kreatywnych aspektów jej brandu: „od nazwy firmy, projektów (nie tylko ubrań, ale metek i opakowań), butiku on-line czy sesji wizerunkowej.

Jestem również jedyną właścicielką @mrsdrama.pl, a osoba, która błędnie została nazwana przez inną osobę, w mediach moim wspólnikiem jest jedynie WYKONAWCĄ zleconych prac. Kochane, często mówiłam o tym, że zamiast atakować się powinnyśmy się wspierać. Ja sama cieszę się, gdy widzę, że kolejna kobieta próbuje swoich sił w nowej dziedzinie. Trzymam za nią mocno kciuki, bo im więcej kobiet osiąga sukces tym donośniejszy i ważny staje nasz głos. Zapraszam wszystkich dzisiaj do siebie na live’a o 20.00, w trakcie którego opowiem o mojej marce i wszystkich wątpliwościach, które pojawiły się wczoraj, dlaczego osoby, które zabrały wczoraj głos w tej sprawie, nie zwróciły się do mnie o komentarz? Może nie chodzi o prawdę, a rozgłos? – ocenia Rozenek.

Małgorzata Rozenek będzie zmniejszać BIUST. Nie uwierzycie, ile razy poprawiała piersi

Aleksandra Żuraw nie przeszła obojętne obok oświadczenia Małgorzaty Rozenek. Podkreśla, że nie powiedziała na celebrytkę, ani jednego złego słowa. Na dodatek nie wypowiedziałaby się w sprawie, gdyby nie wiele zapytań od fanów o szczerość ze strony wspólników.

Influencerka ma też żal do Rozenek, że udostępniła jej szkice bluz, chociaż nie wyraziła na to zgody.