Olbrychski: Angelina Jolie jest perfekcyjna i pracowita
Daniel Olbrychski na temat Angeliny Jolie ma wyjątkowo dobre zdanie.
Aktor pracował z nią na planie filmu Salt i – jak twierdzi – było to wspaniałe przeżycie.
– Kiedy ją poznałem, potwierdziły się moje doświadczenia, że wszyscy aktorzy z najwyższej półki olbrzymiemu talentowi pomagają pracowitością – powiedział w rozmowie z magazynem Show. – Angelina jest też niesłychanie pokorna. Było zimno, ona w letniej sukience, ale nawet jej brew nie drgnęła, kiedy musiała n-ty raz powtórzyć scenę na łódce, bo ktoś w drugim planie krzywo przepłynął. Nie zauważyłem na jej twarzy cienia grymasu. Jest perfekcyjna i pracowita.
Czyli nie gwiazdorzy, chociaż jest gwiazdą wielkiego formatu. Inne gwiazdy, nawet te polskie, też mogłyby się tego nauczyć.
spoko spoko
gość19-08-09, 21:44, Ocena: 0 +/- cytujPokaż komentarzChciałabym być taka ładna jak ona… Wystarczy reoche kasy na chirurga, myslisz, ze jej uroda to naturalny dar od Boga?:P
prawdziwa profesjonalistka
ale news..olbrych mowil to rok temu u majewskiego program był w maju tego roku a Pan Daniel miał zdjęcia z Angeliną w marcu
To chyba dobrze :))
Olbrychskiego zapamiętałam jako pijaczka z Mielna, który chodził w klapkach i szlafroku 😉
zazdroszczę mu
ale news..olbrych mowil to rok temu u majewskiego
no i swietnie!
fajnie mu xd
gość, 20-08-09, 00:11 napisał(a):za tyle kasy co ona dostała za ten film tobym mogła nie ruszać brwią nawet tydzieńOna kase dostala i mogla grymasic do woli, nie skorzystala z tego gwiazdorskiego przywileju 🙂
Bo to fajna kobieta jest 🙂 A jej gra aktorska robi wrazenie.
za tyle kasy co ona dostała za ten film tobym mogła nie ruszać brwią nawet tydzień
UWIELBIAM JA ZA TO CO ROBI DLA DZIECI
Chciałabym być taka ładna jak ona…
Świetna aktorka. 🙂
Fajnie Olbrychskiemu, tez bym chciala ja poznac 🙂
to z jest z gazetki z programem ‘kropka’
Już dawno było to opublikowane
to z jest z gazetki z programem ‘kropka’
gość, 19-08-09, 14:20 napisał(a):on to mowil chyba u Majewskiego i to ze 2 lata temuhaha 2 lata? …jak filmu jeszcze nie ma.Czas coś ci za szybko ucieka.
Zacznij zarabiać przez internet!!Sprawdź najlepszą listę płacących firm na:BestBux.szpilen.pl
Wcale mnie to nie dziwi 🙂
gość, 19-08-09, 14:15 napisał(a):Tam kazdy musi sie tak zachowywac, zeby sie utrzymac. Dziwi mnie to, ze inni sie dziwia. Na pewno jest pracowita, bo z tym talentem troche gorzejg… prawda, wiekszosc stawia zadania i sie panoszy. Przyklady mozna mnozyc.Z tym talentem tez wyjechalas zupelnie bez sensu, ale co tam, w koncu to twoja opinia, sa tacy, ktorzy uwazaja Nicholsona i Hopkinsa za beztalencia, wiec… whatever.
widac ze lubi swoją prace
ona jest fajna ;d dobra aktorka 😛
Tam kazdy musi sie tak zachowywac, zeby sie utrzymac. Dziwi mnie to, ze inni sie dziwia. Na pewno jest pracowita, bo z tym talentem troche gorzej
no i nawet jak sie jest taka gwiazda jak Ona to mozna byc normalnym !!!
on to mowil chyba u Majewskiego i to ze 2 lata temu
bardzo sympatyczna kobieta
gość, 19-08-09, 10:49 napisał(a):a ja kocham Pattinsona!!!!!!!<3nie na temat
+ dla Angie . Wiadomo nie od dziś, że Angelina to profesjonalistka .
angelina jest najlepsza
za taka kase jaka dostaje to nie ma sie co dziwic ze jest zdyscyplinowana…..ale mi wielkie rzeczy……tez sie pan.Olbrychski wypowiedzial…..
gość, 19-08-09, 11:46 napisał(a):za taka kase jaka dostaje to nie ma sie co dziwic ze jest zdyscyplinowana…..ale mi wielkie rzeczy……tez sie pan.Olbrychski wypowiedzial…..Inne gwiazdy tez dostaja wielkie pieniadze, a jednak kreca nosem i wykorzystuja, ze moga grymasic, bo dla producenta zatrudnienie takiej gwiazdy to pewny zarobek i predzej sie dostosuja do fochow, niz sprowadza delikwentke do parteru. Jak dla mnie wielki plus dla Angie
Wiekszosc aktorow tak sie o niej wypowiada 🙂
Super babka. Wszyscy, ktorzy z nia pracuja sa zdziwieni, ze nie stroi zadnych fochow i jest bardzo bezposrednia i sympatyczna.
Ja już od bardzo dawna uważam, że Angelina jest bardzo dobrą aktorką :]
nie dochodzi sie do tego co ona ma przez grymasy. im wiecje oso to zrozumie tym lepiej dla nich.
ogladalam ostatnio “Oszukana”, swietny film
Chwalisz się czy żalisz? xpNikogo tutaj nie interesuje Twoja żałosna miłość do Parkinsona xp To jest plotka o Angie, jakbyś nie zauważyła xp
A tak w ogóle to Angelina jest świetną aktorką i wierzę w to, że jest perfekcyjna, pracowita i nie gwiazdorzy xp Fajna z niej babka.
gość, 19-08-09, 10:49 napisał(a):a ja kocham Pattinsona!!!!!!!<3Chwalisz się czy żalisz? xpNikogo tutaj nie interesuje Twoja żałosna miłość do Parkinsona xp To jest plotka o Angie, jakbyś nie zauważyła xp
to chyba prawda, widaćto po niej, że nigdy nie odpuszcza i jest odpowiedzialna
a ja kocham Pattinsona!!!!!!!<3
gość, 19-08-09, 10:49 napisał(a):a ja kocham Pattinsona!!!!!!!<3hahah 😀 o pisz na stronie o nim ! Ps. też go … lubię :)))
Angelina to profesjonalistka. I co głupio wam wszystkim, którzy ja wyzywacie, że jest wredną s*ką? Nic o niej nie wiecie, Olbrychski może się wypowiadać, bo z nią pracował.
gość, 19-08-09, 07:27 napisał(a):jolie to masz zyciowego farta, pochodzi z aktorskiej rodziny, zatem ma latwiejszy dostep do rol, a grą nie powala, jej jedynym atutem jest konsekwentne kreowanie swojego wizerunku wampa co w polaczeniu z graniem matki teresy jest wlasnie takie kontrowersyjne, a i tak wiadomo, ze robi to pod publiczke, ani ona nie urodziwa ani zgrabna, taka przecietna dziewczyna, dobrze zrobiona, ktora wie jak sie wylansowacskąd wiesz że angażuje się w akcje charytatywne “pod publiczkę”? masz jakieś dowody czy tylko własne urojenia.myślisz że chciałoby się jej robić to od 8 lat tylko dla lansu?
gość, 19-08-09, 07:27 napisał(a):jolie to masz zyciowego farta, pochodzi z aktorskiej rodziny, zatem ma latwiejszy dostep do rol, a grą nie powala, jej jedynym atutem jest konsekwentne kreowanie swojego wizerunku wampa co w polaczeniu z graniem matki teresy jest wlasnie takie kontrowersyjne, a i tak wiadomo, ze robi to pod publiczke, ani ona nie urodziwa ani zgrabna, taka przecietna dziewczyna, dobrze zrobiona, ktora wie jak sie wylansowactwierdzisz że ma łatwiejszy dostęp do ról? Ciekawe. “grą nie powala” – trzeba oglądnąć coś więcej niż Tomb Raidera, np Oszukana, cena odwagi, Good shepherd, Gia, Przerwana lekcja muzyki.
za to jej chwała. x]