Olga Frycz wychowuje dwie córki z dwóch różnych związków. Mimo tego nadal jest aktywna w mediach społecznościowych, które traktuje jak swoją pracę. Wygląda na to, że już chyba na dobre porzuciła zawód aktora.

Olga Frycz w żałobie. Zmarła ważna dla niej osoba

Olga Frycz o samotnym wychowywaniu

Wielu internautów wciąż się dziwi, jak Olga Frycz daje sobie radę sama w wychowywaniu dzieci. Tuż po urodzeniu córeczki Helenki rozstała się Grzegorzem Sobieszką – trenerem tajskiego boksu. Z kolei przy drugim dziecku od samego początku była sama. Po pewnym czasie poinformowała fanów, że ojcem drugiej córeczki jest Łukasz Nowak.

Olga Frycz ścięła włosy!

Teraz córka Jana Frycza odpowiedziała na kilka pytań w ramach „Q&A”. Jedna z internautek zapytała wprost, czy korzysta z usług niani: „Masz kogoś do pomocy w domu?”. 

Frycz bez zbędnego tłumaczenia przyznała, że zatrudnia nianię do opieki nad córeczkami:

Tak. Oczywiście, że mam. Mam cudowną Tatianę, która pomaga mi przy dzieciach i w domu generalnie. Przychodzi od poniedziałku do piątku, czasem w weekendy, jak jest taka potrzeba. Bardzo, bardzo mi pomaga. Często zresztą o niej wspominam tu na Instagramie, to nie jest jakaś tajemnica. Tatiana pomaga mi od kilku lat, ale jest tak na stałe z nami, od kiedy urodziła się Zosia. Aktualnie pojechała do Ukrainy na tydzień, no bo ja bez dzieci to sobie ogarnę – napisała Frycz. 

Olga Frycz zapytała fanów, co myślą o nowym projekcie kuchni. Poradzili jej kilka rzeczy zmienić…

Olga Frycz, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Olga Frycz skróciła włosy.

Olga Frycz skróciła włosy. Fot.Instagram/tojafrycz.