Oliwia Bieniuk postanowiła iść w ślady swojej sławnej mamy Anny Przybylskiej i zostać aktorką. Z tej okazji jakiś czas temu przeprowadziła się z rodzinnej Gdyni na studia do Warszawy, by rozpocząć naukę w szkole teatralnej. W rozmowie z reporterem Kozaczka Oliwia przyznała, że studia aktorskie były dla niej strzałem w dziesiątkę. Jednocześnie podkreśliła, że aktorstwo jest nieprzewidywalnym zawodem i jeszcze nie jest w stanie stwierdzić czy się w nim odnajdzie:

Aktorstwo jest bardzo ciężkim i nieprzewidywalnym zawodem, więc nie wiadomo czy mi wyjdzie. Ja nie zakładam od razu, że zrobię tu jakąś karierę, hollywood i będę na czerwonych dywanach, bo to może wyjść totalnie co innego, życie pisze różne scenariusze, więc nie myślę o tym w ten sposób. Na razie chcę zdać szkołę i zobaczymy co będzie dalej.

Oliwia Bieniuk o studiach aktorskich: „Nie liczą się oceny, byle zdać”

Oliwia Bieniuk zadebiutowała w serialu „Gliniarze”. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Okazuje się jednak, że w międzyczasie Oliwia zdążyła już zadebiutować na ekranie w serialu „Gliniarze”, gdzie wcieliła się w Julię Szwarc, siostrzenicę komendanta Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski), która po latach mieszkania za granicą wróciła do Polski na studia i trafiła pod opiekę wuja.

Fragment odcinka, w którym Bieniuk zagrała u boku Moniki Miller pojawił się na TikToku i Instagramie serialu, gdzie internauci mogli ocenić talent aktorski córki Anny Przybylskiej. Niestety, pierwsze popisy aktorskie Oliwii Bieniuk nie wszystkich zachwyciły, a internauci w komentarzach nie zostawili na celebrytce suchej nitki:

Zbędna postać

 

Klepie jak wiersz na apelu szkolnym

 

Wszyscy patrzą na jej grę przez pryzmat mamy, ale niestety drugiej Ani nie będzie. Robienie na siłę z niej aktorki to kiepski pomysł.

 

Co ona tu robi?

 

Jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć…

 

No masakra…bądźmy szczerzy

 

Talent??? Nie wystarczy sławna mama i tata

 

Masakra, niestety Bieniuk zepsuła ten odcinek, nie będę już oglądała gliniarzy

Jak waszym zdaniem wypadła Oliwia? Oceńcie sami:

@polsat #oliwiabieniuk zadebiutowała dzisiaj w Gliniarzach 💕 Wciela się w Julię Szwarc, studentkę ☝ #gliniarze #gliniarzeserial #gliniarzepolsat #cooglądać ♬ oryginalny dźwięk – polsat - polsat

Oliwia Bieniuk ma dość porównań do mamy Anny Przybylskiej: „Ucinam temat”

pasekkozak

scena z: Oliwia Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Oliwia Bieniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Oliwia Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Oliwia Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA