Omena Mensah świętowała 2. rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem z ceremonii.

Omenaa Mensah z córką, Kasia Glinka w ciąży i Małgorzata Rozenek na premierze kolekcji charytatywnych koszul

Omena Mensah – ślub

Prezenterka wyszła za mąż za Rafała Brzoskę podczas ceremonii w RPA. Wybranek gwiazdy TVN jest jednym z najbogatszych Polaków. Dzięki majątkowi szacowanemu na 5,7 mld złotych, jego nazwisko plasuje się na 7. miejscu listy najzamożniejszych rodaków tworzonej przez magazyn Forbes. Para wychowuje wspólnie syna Vincenta (3 l.) oraz córkę Omeny, Vannessę (19 l.).

Para początkowo ukrywała szczegóły ceremonii, ostatecznie jednak zdecydowała się podzielić swoim szczęściem z fanami. W rozmowie z „Twoim stylem” Omena objaśniła symbolikę miejsca, w którym ślubowała miłość.

Martyna Wojciechowska pokazała SUKNIĘ ŚLUBNĄ. Założyła do ślubu KOSZULĘ!

Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy – wyjawiła.

Dwa lata po ceremonii nastrój jest równie doniosły.

…by raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia.) to był cudny niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, ze te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze. OUR R&O Love – napisała dziennikarka.

Przy okazji można było zobaczyć kreację, którą pogodynka wybrała na ten wyjątkowy dzień. Zwiewna i romantyczna sukienka podkreśliła wyjątkową urodę Omeny. Ciekawym elementem stroju panny młodej był oryginalny turban.

W „Przyjaciółkach” będzie ślub Ingi! Na jaką suknię ślubną się zdecyduje?

Podoba wam się kreacja Omeny?