Omenaa Foundation realizuje kolejną edycję akcji charytatywnej „#Każda koszula pomaga”. Z tej okazji 14 listopada odbyła się premiera kolekcji koszul zaprojektowanych przez Macieja Zienia w szlachetnym celu. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie dla dzieci ulicy.

Codzienny makijaż Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ilość użytych produktów przeraża!

„#Każda koszula pomaga” to cykliczny projekt charytatywny prowadzony przez Omenaa Foundation. W tym roku w akcji uczestniczą wyjątkowe ambasadorki: Omenaa Mensah, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Miss Polonia Milena Sadowska, które były obecne podczas premierowego pokazu i zaprezentowały wyjątkową kolekcję koszul. Projekt wsparła także aktualnie panująca MISS WORLD Vanessa Ponce De León, która wzięła udział w sesji promującej akcję.

Podczas wydarzenia odbył się również poaz zdjęć Marty Wojtal, która jest autorką fotografii przedstawiających nietuzinkowe stylizacje z koszulami w roli głównej, a także wernisaż zdjęć Vanessy Mensah, która zrelacjonowała ostatnią podróż Omeny do Afryki.

Katarzyna Glinka jest w CIĄŻY! Kim jest jej partner?

Kolejna odsłona naszej akcji #Każda koszula pomaga to tym razem nie tylko uznany projektant i fantastyczne Ambasadorki, ale także ogromne wsparcie mojej rodziny, a zwłaszcza córki, która od zawsze mnie wspiera, ale tym razem postanowiła aktywnie włączyć się w projekt. – mówi Omenaa Mensah – Vanessa fotografią interesuje się od kilku lat i dziś po raz pierwszy zdecydowała się pokazać swoje zdjęcia i podzielić emocjami, których doświadczyła w Afryce w trakcie wolontariatu w naszym ośrodku Don Bosco. Zdjęcia od soboty będzie można obejrzeć w Pijalni Czekolady E.Wedel w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 45. Chętni będą mogli je także zakupić, a dochód zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie.

Zobaczcie zdjęcia.

scena z: Milena Sadowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Omenaa Mensah, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Gardias, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA