Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są jedną z bardziej lubianych par w show-biznesie. Niemal każde ich wspólne zdjęcie spotyka się z ogromem pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Może dlatego, że piłkarz zasługuje również na medal najlepszego ojca. Fani rozpływają się na widok jego zdjęć z dziećmi.

Cristiano Ronaldo z rodziną na kolacji. Georgina wyglądała świetnie w opiętych jeansach (ZDJĘCIA)

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spodziewają się dziecka

Cristiano Ronaldo nigdy nie ukrywał, że marzy o dużej rodzinie z gromadką dzieci. Piłkarz doczekał się 4 pociech. Ma 10-letniego syna Cristiano Juniora, a także 3-letnie bliźniaki Mateo i Evę. Razem z obecną partnerką, Georginą Rodriguez ma 3-letnią córeczkę Alanę Martinę. Wydawało się, że raczej para już nie będzie chciała mieć więcej dzieci, a jednak…

Ronaldo zarobi 6 mln złotych na jednym poście na Instagramie

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez właśnie ogłosili, że spodziewają się bliźniaków! Piłkarz opublikował selfie z łóżka, na którym trzyma z Georginą zdjęcia USG. Dowcipnie pokazał też, ile ma już pociech.

Z przyjemnością ogłaszamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości – nie możemy się doczekać spotkania z Wami – napisał Ronaldo.

Georgina Rodriguez na nowym zdjęciu z DZIEĆMI. Wszyscy są w przebraniach!

Córka Cristiano Ronaldo skończyła 3 latka.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez Fot.Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum