Według Hopper HQ, firmy zajmującej się marketingiem w mediach społecznościowych, Cristiano Ronaldo może zażyczyć sobie 1,6 miliona dolarów, czyli ponad 6 milionów złotych za 1 post na swoim Instagramie. Tak plasują się stawki gwiazd? Okazuje się, że taka jest wartość jego konta, które obserwuje ponad 300 milionów ludzi! Jesteś jedną z nich…?

Nie uwierzysz ile Coca-Cola straciła na wartości po akcji z Ronaldo

36-letni Cristiano Ronaldo jest na szczycie listy Instagramowej, bijąc takie gwiazdy jak Dwayne „The Rock” Johnson, Kylie Jenner czy Arianę Grande. Według najnowszych raportów branżowych okazuje się, że wartość byłego napastnika Manchesteru United wzrosła w ostatnim czasie o około 3,3 miliona złotych, co pomogło mu wskoczyć na szczyt listy. Na pewno „pozytywna” afera z Coca-Colą bardzo mu w tym pomogła. Ronaldo ostatnio reklamował w mediach społecznościowych z Clear, LiveScore i Insparyą.

Drugim osobnikiem ze szczytu listy jest były wrestler, aktor i doskonały biznesmen, a także showman – Dwayne „The Rock” Johnson. Ze swoim gigantycznym – niemal 250-milionowym followingiem może żądać za 1 post na Instagramie – 1,1 miliona funtów, czyli nieco ponad 5,7 miliona złotych. Tę samą kwotę może zażyczyć sobie Ariana Grande (245 milionów followersów).

Cristiano Ronaldo złożył życzenia ukochanej. PRZEPIĘKNE słowa!

4 i 5 miejsce na topowej liście zajmują kolejno Kylie Jenner (242 mln followersów) i Selena Gomez (239 milionów followersów). Obie panie żądają za 1 publikacje w social mediach ok. 5 milionów złotych. Zaraz po nich znajduje się Kim Kardashian (232 mln). Jej usługi są nieco tańsze, ale też plasują się w okolicach 5 baniek.

Następnie widzimy na liście top Lionela Messiego (220 mln), który za post życzy sobie ok. 4,4 miliona złotych, zaraz za nim plasuje się Beyonce Knowles (187 mln), ta żąda nieco mnie, bo ok. 4,3 mln złotych.

9 na liście jest Justin Bieber (179 mln followersów), ten za post liczy sobie ok. 4,2 miliona złotych. Zaś listę zamyka kolejna siostra Kim Kardashian, Kendall Jenner (170 mln), ta bidulka może sobie liczyć jedynie 3,9 miliona złotych za post na Instagramie.

No i co Wy na to?

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo fot. Forum

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo na ściance

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo/fot. Forum