Kasia Tusk – pomimo dużej aktywności w mediach społecznościowych – pilnie strzeże swojej prywatności i rzadko pokazuje zdjęcia niezwiązane z tematyką jej bloga. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się bardzo prywatnymi zdjęciami.

Kasia Tusk pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcie ze ŚLUBU

Kasia Tusk na porodówce

Influencerka wzięła udział w popularnej na Instgramie zabawie, polegającej na publikowaniu zdjęć, o które proszą obserwatorzy. W ten sposób fani premierówny dowiedzieli się, że jednym z gości na ślubie Kasi Tusk był jej ukochany pies. To jednak nie koniec wzruszających i bardzo osobistych zdjęć.

Pośród zdjęć, które pojawiły się na stories Kasi Tusk, pojawiły się również fotografie ze szpitala. Kasia pochwaliła się zdjęciem ze swoim tatą i byłym premierem Donaldem Tuskiem. Oprócz tego pojawiły się fotograficzne odpowiedzi na pytania o najszczęśliwszy dzień w życiu, najlepsze selfie oraz zdjęcie bez makijażu. Zdjęcie zrobione przy szpitalnym łóżczeczku okazało się być prawdziwym 3 w 1.

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnukami. Kasia Tusk żartuje: Halo! A gdzie…

Pośród zdjęć opublikowanych przez Kasię spore zamieszanie wywołało zdjęcie, które zostało zrobione na porodówce tuż po urodzeniu córeczki. Kasia zasłoniła twarz dziecka. Na zdjęciu widać, że nie ma sobie grama makijażu, a w jej dłoni widać wenflon.

To zdjęcie odpowiada też na pytanie o „najszczęśliwszy dzień w życiu”, „moment, w którym czułam się najbardziej spełniona”, „zdjęcie bez make-upu” i „najlepsze selfie w życiu” – napisała Kasia Tusk.

Kasia Tusk z córką – jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo: Oczy ma po dziadku

Zaskoczyła was takim zdjęciem?

 

Kasia Tusk na Zdjęciu z porodówki

Kasia Tusk na Zdjęciu z porodówki, fot. Instagram

Kasia Tusk w drodze do lokalu wyborczego

Kasia Tusk w drodze do lokalu wyborczego fot. FORUM

Kasia Tusk, fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum