Michał Koterski i Marcela Leszczak mają za sobą dość burzliwą relację, kilka rozstań i powrotów, ale w końcu zdecydowali się stanąć przed ołtarzem.

Marcelina Leszczak i Michał Koterski ponownie pokazali nagie ciała! Fani oburzeni tą sesją

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są już małżeństwem

W niedzielę wieczorem Michał i Marcela podzielili się radosną nowiną. Opublikowali zdjęcie, na którym widać piękne, minimalistyczne obrączki na rękach.

Udało im się wszystko do samego końca utrzymać w tajemnicy, że przygotowują się do ślubu. Dumna Marcela pochwaliła się też, że zmieniła nazwisko na instagramowym koncie na Koterska. A teraz świeżo upieczona para młoda spędza podróż poślubną w Meksyku, w Cancun. 

Misiek Koterski rozlicza się z przeszłością w swojej autobiografii: „Umierałem na oczach ludzi”

Para poznała się siedem lat temu w Sylwestra, kiedy modelka wybrała się na spektakl, w którym grał Michał Koterski i tak wszystko się zaczęło: 

31 grudnia 2016 roku, grałem spektakl sylwestrowy i producentka zaprosiła na przedstawienie swoją koleżankę. Mam zasadę, że kiedy gram na scenie, ukrywam się za swoją postacią. Tak się w nią wtapiam, że nie łapię kontaktu z publicznością. Tuż przed spektaklem producentka przyprowadziła do garderoby Marcelę. Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie – wyznał aktor w wywiadzie dla „VIVY!”.

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Baranowski/AKPA

Marcelina Leszczak w teatrze

Marcela Leszczak i Michał Koterski. fot. Piętka Mieszko/AKPA