Marcelina Leszczak i Michał Koterski tworzą szczęśliwą parę od kilku lat. Choć jak wiemy, nie zawsze było w ich związku tak kolorowo, jak jest teraz.

Michał Koterski potwierdza ROZSTANIE z Marceliną Leszczak

Marcelina Leszczak i Michał Koterski ponownie pokazali ciała!

Misiek Koterski i Marcela Leszczak od kilku lat są rodzicami małego Fryderyka. Para ma za sobą burzliwą historię. W 2016 roku zakochani postanowili rozpocząć wspólne życie, już rok później przyszedł na świat ich syn Fryderyk. To wydarzenie jednak nie spowodowało sielanki w związku.

Gwiazdy na premierze spektaklu „Damski biznes”. W odważnym garniturze Tomasz Ciachorowski, Michał Koterski, Michał Piróg (FOTO)

Para kilka razy rozstawała się i schodziła na nowo. Borykali się z wieloma problemami, co niestety wpłynęło na ich związek negatywnie. Podczas jednego z rozstań Michał Koterski wszedł nawet w inną relację. Po pewnym czasie para ponownie postanowiła zawalczyć o wspólną przyszłość. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę i nie wygląda na to, by ponownie coś zagrażało ich miłości.

Michał Koterski okradziony w HOTELU! „Hotel nie podjął działań, ale organizatorzy wyjazdu bardzo się przejęli”

Zakochani często dzielą się kadrami ze wspólnych wyjazdów, spędzanego rodzinnie czasu, a na ściankach nie unikają blasku fleszy. Na ich Instagramie jakiś czas temu pojawiły się zdjęcia z sesji topless, która wzbudziła wiele kontrowersji. Jak widać, para nie przejmuje się negatywnymi opiniami, które otrzymała ostatnim razem. Teraz w formie urodzinowych życzeń dla swojego ukochanego, Marcelina Leszczak postanowiła ponownie opublikować kadry z półnagiej sesji w formie filmu.

Wszystkiego najlepszego misio z okazji urodzin 🐻🎁🪄Niech gości na Twojej buźce ten szczery uśmiech, a w sercu wewnętrzne dziecko niech nigdy nie dorasta ❤️☀️ – napisała Marcelina Leszczak

Misiek Koterski rozlicza się z przeszłością w swojej autobiografii: „Umierałem na oczach ludzi”

Fani nie pozostawili wątpliwości, nadal nie zmienili zdania co to tej sesji. Ponownie wybuchła burza negatywnych komentarzy pod postem pary.

  • Pewne akty powinny być tylko dla Was bez wpuszczania świata do strefy intymności, ale to tylko moje zdanie przykre jak bardzo zasięgi są ważne 🥺🤷
  • Szkoda, że musicie to pokazywać publicznie, raczej jakby udowadniać ze jest ok, słabe, płytkie i żenujące😂😂😂
  • Takie filmiki to sobie dla siebie zostawcie ludzie nie muszą tego oglądać trochę kultury bo już bez wstydu i smaku państwo celebryci
  • Powiedzcie tak szczerze po co wam ta sesja ??? – komentowali oburzeni obserwujący

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Koterski, Marcelina Leszczak,  fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Baranowski/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Kurnikowski/AKPA