Wszyscy fani popularnego seriali „Przyjaciele”z pewnością niecierpliwie oczekują powrotu ulubionej paczki znajomych na ekrany telewizorów. Serialowa Monica Geller zdradziła, czego mogą spodziewać się wielbiciele „Przyjaciół”.

W końcu oficjalne wieści. „Przyjaciele” WRACAJĄ! „To się dzieje”

Courteney Cox mówi o powrocie na plan „Przyjaciół”

Przyjaciele niebawem wracają na ekrany! Po 16 latach zostanie wyemitowany odcinek specjalny! Obsada potwierdziła, że w takim samym składzie spotkają się na planie.

Courteney Cox żałuje swoich operacji plastycznych: Boże, wyglądam strasznie

Courteney Cox, którą fani serialu z pewnością kojarzą z roli odrobinę szalonej, trochę za głośnej ale przesympatycznej – Moniki Geller, zdradziła – czego mogą spodziewać się fani.

Aktorzy na ekranie występowali od 1994 do 2004 roku, a teraz będziemy mieli szansę zobaczyć ich w takim samym składzie po latach.

Ekscytujące jest to, że po raz pierwszy spotkamy się wszyscy, w tym samym studiu, gdzie nakręcone były poprzednie odcinki „Przyjaciół” i będziemy rozmawiać o serialu. To będzie na HBO Max i jestem bardzo podekscytowana. Będziemy się świetnie bawić – powiedziała Cox w rozmowie z komikiem Kevinem Nealonem

Będzie wspaniale. Nigdy czegoś podobnego nie robiliśmy, wszyscy spotykamy się, by porozmawiać o tym, jakie niesamowite doświadczenie (na planie) nas spotkało – kontynuowała Cox

Za kim najbardziej tęsknisz z serialu „Przyjaciele”?

To się dzieje – podpisała zdjęcie Jennifer

Aktorka w wywiadzie przyznała, że nie często zdarza się tak – by cała 6 przyjaciół spotkała się w jednym miejscu. Każde z nich ma swoją karierę, obowiązki zawodowe, co skutecznie utrudnia im tak częste utrzymywanie kontaktów, jakby tego chcieli.

Tak wyglądała pożegnalna kolacja Przyjaciół; Courteney Cox pokazała historyczną fotkę

Cox, Aniston i Kudrow widują się regularnie, co Jennifer pokazuje na swoim Instagramie. Jednak teraz, będzie zupełnie inaczej.

Nic nie zapowiadało, że serial „Przyjaciele” po latach w dalszym ciągu będzie cieszył się niesłabnącą popularnością. Zarówno aktorzy, jak i producenci postanowili wyjść naprzeciw prośbom fanów i odświeżyć historię.

Aktorzy prawdopodobnie otrzymają po 3-4 miliony dolarów za trwający ok. godzinę odcinek specjalny!

Czekacie na żarty serialowego Chandlera?

ZOBACZ WIĘCEJ:

[Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?] serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

Fani serialu „Przyjaciele”oniemieją z zachwytu!

PRZYJACIELE; TEN NA 25. ROCZNICĘ

Przyjaciele

„Przyjaciele”/fot. Forum

Przyjaciele

„Przyjaciele”/fot. Forum