O szansę na powrót „Przyjaciół” byli pytani zarówno aktorzy, jak i producenci. Wszyscy deklarowali, że chcieliby znów spotkać się na planie i w końcu to się stanie. Potwierdziły się krążące od długiego czasu doniesienia. „Przyjaciele” wracają!

[Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?] – serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

„Przyjaciele” pojawią się na HBO Max

W maju WarnerMedia ma otworzyć własny serwis HBO Max, w którym będą dostępni „Przyjaciele”. Dokładna data powrotu serialu nie jest znana, ale mówi się, że zobaczymy go z okazji premiery serwisu, więc, czyżby był to właśnie maj?

Radosną informacją pochwaliła się już cała oryginalna obsada – Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry. Wszyscy zamieścili na swoich instagramowych profilach to samo zdjęcie promocyjne z podpisem”It’s happening” (To się dzieje), a także oznaczyli siebie wzajemnie i profil HBO Max.

Odcinek specjalny ma zostać nakręcony w tym samym studiu, co poprzednie odcinki „Przyjaciół”. Są pewne spekulacje, jak będzie on wyglądać. Nie będzie on oparty na scenariuszu, tylko będzie to zapis spotkania aktorów po latach od realizacji „Przyjaciół”.

Ponoć negocjacje z twórcami serialu były niezwykle trudne, a to ze względu na kwestie finansowe. Aktorzy prawdopodobnie otrzymają po 3-4 miliony dolarów za trwający ok. godzinę odcinek specjalny!

ZOBACZ TEŻ:

Matthew Perry założył konto na INSTAGRAMIE! „Nie mogę uwierzyć własnym oczom!”

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Courtney Cox opublikowała film z chłopakiem nawiązujący do Friends! Rozśmieszyła cały Internet (VIDEO)

 

Sonda

poll-violet

Za kim najbardziej tęsknisz z serialu "Przyjaciele"?

1

Chandler Bing

2

Phoebe Buffay / Ursula Buffay

3

Joey Tribbiani

4

Monica Geller

5

Rachel Green

„Przyjaciele”/fot. Forum

„Przyjaciele”/fot. Forum

„Przyjaciele”/fot. Forum