Choć serial „Przyjaciele” powstał 25 lat temu, to do dziś się o nim mówi. Produkcja doczekała się masy fanów na całym świecie. Widzowie pokochali serial niemal za wszystko – dialogi, stylizacje i oczywiście samych bohaterów. Nic więc dziwnego, że chcieliby nowych odcinków serialu, którego emisja została zakończona w 2004 roku.

Matthew Perry założył konto na INSTAGRAMIE! „Nie mogę uwierzyć własnym oczom!”

„Przyjaciele” wrócą na HBO?

Informacje o tym, że serial wróci pojawiają się nieustannie. Były głosy, że zostanie nagrany cały sezon, później, że będzie to tylko jeden odcinek specjalny. O szansę na powrót „Przyjaciół” byli pytani zarówno aktorzy, jak i producenci. I choć deklarowali, ze chcieliby znów spotkać się na planie, to nadal to się nie stało. Wkrótce może się to zmienić.

Pod koniec ubiegłego roku prawa do serialu przejęła korporacja mediowa WarnerMedia, która wycofała „Przyjaciół” z wielu platform VoD. W maju WarnerMedia ma otworzyć własny serwis HBO Max, w którym będą dostępni „Przyjaciele”. Z okazji premiery ma tam pojawić się odcinek specjalny z oryginalną obsadą (Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry). Za scenariusz będą odpowiedzialni David Crane i Marta Kauffman, pomysłodawcy i twórcy „Przyjaciół”.

[Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?] – serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

Będzie odcinek specjalny „Przyjaciół”?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, powołując się na amerykańskie media, negocjacje z twórcami serialu były niezwykle trudne. Chodziło o kwestie finansowe, ale udało się porozumieć, a rozmowy są ponoć finalizowane. Aktorzy nie mogą narzekać, bo prawdopodobnie otrzymają po 3-4 miliony dolarów za trwający ok. godzinę odcinek specjalny! Są pewne spekulacje, jak będzie wyglądać odcinek. Nie będzie on oparty na scenariuszu, tylko będzie to zapis spotkania aktorów po latach od realizacji „Przyjaciół”.

Czyżby aktorzy już od jakiegoś czasu dawali nam znaki? Kilka miesięcy temu Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie, a pierwsze zdjęcie, jakie opublikowała było z aktorami „Przyjaciół”. Co ciekawe, w jednym z talk-shows powiedziała, że chciałaby znów z nimi pracować.

Próbujemy i właśnie nad czymś pracujemy – wyznała Aniston.

Gdzie się podziała Jennifer Aniston na tegorocznych Oscarach?

Matthew Perry kilka dni temu również założył profil na Instagramie, a kilka dni wcześniej napisał na Twitterze: Wielki news nadchodzi. Nie wiadomo jednak, czy w ten sposób zapowiedział tajemniczo swoje dołączenie do Instagrama, a może jego wpis sugeruje, że faktycznie prace nad „Przyjaciółmi” trwają?

ZOBACZ TEŻ:

„Przyjaciele”/fot. Forum

„Przyjaciele”/fot. Forum