Orlando Bloom (43 l.) niebawem zostanie ojcem po raz drugi, ale jego życie nie może skupiać się na narzeczonej – Katy Perry i ich nienarodzonej jeszcze córce. Bloom jest bardzo rodzinną osobą i postanowił nadrobić stracony czas z synem, który jest z poprzedniego związku aktorka z modelką Mirandą Kerr. Zobaczcie, jak młody Flynn wyrósł.

Ciężarna Katy Perry przetestowała cierpliwość Orlando Blooma – aktor podołał wyzwaniu?

Orlando Bloom spędza dzień z synem Flynnem

Orlando Bloom został przyłapany przez fotoreporterów, gdy spędzał rodzinny weekend z synem Flynnem. Chłopiec na co dzień jest pod opieką Mirandy Kerr, ale Orlando dba, by regularnie się z nim widywać.

Flynn ma już 9 lat i trzeba przyznać, że bardzo wyrósł. Chyba dla każdego rodzica, jego dziecko jest najładniejsze  – Orlando w czułością dotykał policzka chłopca i pokazywał mu coś na telefonie.

Gdy tylko w pobliżu pojawili się fotoreporterzy zarówno Bloom jak i jego syn założyli maseczki na twarz. Do kogo jest bardziej podobny Flynn? Do sławnego taty, czy może Mirandy Kerr?

Stare zdjęcia Orlando Blooma z synkiem Flynnem

Orlando tego dnia postawił na prosty zestaw, który składał się na krótkie czerwone spodenki i prosty, czarny T-shirt. Flynn miał na sobie szarą bluzę i luźne spodenki dresowe. Nie mogło zabraknąć pieska Katy Perry, który

Orlando Bloom z synem

Orlando Bloom z synem, fot.Forum/Backgrid USA.

Flynn przyszedł na świat w 2011 roku, gdy Orlando i Miranda tworzyli jeden z najgorętszych związków w Hollywood. Nie przetrwali próby czasu i postanowili się rozwieść. Aktualnie każde z nich jest w nowym związku. Jednak była Orlando Blooma i jego obecna narzeczona naprawdę się polubiły.  Miranda i jej były mąż dają idealny przykład dla wszystkich fanów, że nawet pomimo rozstania można mieć ze sobą dobre relacje.

Katy Perry jako macocha zapycha się z synem Orlando Blooma Fast Foodami!

Katy również świetnie dogaduje się z Flynnem. Swego czasu fotoreporterzy przyłapali ich na lunchu w popularnym fast-foodzie.

Tworzą udaną rodzinę patchworkową?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry pokazała nagranie z USG. Córka artystki i Orlando Blooma może być niezłym ziółkiem

Katy Perry i Orlando Bloom przez CIĄŻĘ mają kryzys w związku

Orlando Bloom źle wytatuował imię swojego syna (FOTO)

Orlando Bloom z synem Flynnem i pieskiem Katy Perry.

Orlando Bloom z synem, fot.Forum/Backgrid USA.

Orlando Bloom z synem ogląda coś na telefonie.

Orlando Bloom z synem, fot.Forum/Backgrid USA.