Katy Perry (35 l.) niecały miesiąc temu urodziła córeczkę, której dała na imię Daisy. Gwiazda na początku ukrywała swój stan, jednak w końcu potwierdziła krążące od dłuższego czasu plotki. Od kiedy Daisy przyszła na świat, szczęśliwi rodzice dostają mnóstwo gratulacji i prezentów od znajomych z branży. Perry dostała wózek od znajomego projektanta, a teraz niespodziankę dla jej córki wysłała Taylor Swift (30 l.).

Katy Perry na pierwszych od czasu porodu ZDJĘCIACH paparazzi

Taylor Swift dała prezent córeczce Katy Perry

Katy Perry i Taylor Swift przez lata były w konflikcie. Do wielkiego pojednania doszło, gdy w hicie Swift do piosenki „You Need To Calm Down”gościnnie wystąpiła Katy. Perry była przebrana za hamburgera, a Swift w kostium frytek. Od tamtej pory piosenkarki ponownie się przyjaźnią i nieporozumienia zostawiły za sobą.

Tak Katy Perry wygląda w połogu. Pokazała ciało kilka dni po PORODZIE

Katy opublikowała na Instagramie zdjęcie różowego kocyka, który jej córeczka Daisy dostała w prezencie od Taylor Swift. Wokalistka zdradziła, że Taylor samodzielnie wyhaftowała różę i napis. Widać było, że Perry jest wzruszona i dodała, że liczy na to – że jej córka przywiąże się do tego koca i będzie go wszędzie ze sobą zabierać.

Daisy uwielbia swój ręcznie wyszywany kocyk od pani Taylor Swift – napisała Katy.

Wokalistki przed laty poważnie się pokłóciły. Taylor oskarżyła Katy o podbieranie tancerzy do swojego zespołu. Później udzieliła wywiadu dla magazynu „Rolling Stone„, w którym nieprzychylnie wypowiadała się o koleżance z branży. Dodała, że Perry sabotowała jej trasę koncertową, a na rozdaniach nagród podchodziła się przywitać.

W życiu Taylor Swift jest sporo dramatów i konfrontacji ze znajomymi z branży. Wokalistka od lat jest skonfliktowana z Kim Kardashian i Kanye Westem. Po latach udało się jej pogodzić z Katy Perry, nic nie zapowiada tego – żeby zażegnała konflikt z małżeństwem West.

Trzeba przyznać, że Taylor bardzo wydoroślała.

Podobno wysłała prezent również do córki Joe Jonasa i Sophii Turner.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry pokazała WÓZEK dla córki. Dostała go od projektanta

Ponowna drama na linii Kim Kardashian i Taylor Swift. Kim OSTATNI raz porusza ten temat

Katy Perry POKAZAŁA pokój dziecka. Jeden kolor przeważa

Katy Perry z pociążowym brzuchem i kawą.

Katy Perry/fot. Backgrid USA/Forum.

Taylor Swift na imprezie branżowej.

Taylor Swift, fot.Forum/Reuters.

Katy Perry w zaawansowanej ciąży kąpie się w oceanie. Pokazała brzuch.

Katy Perry, fot.Forum/Backgrid USA.