Katy Perry (34 l.) jest zaręczona z jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood: Orlando Bloomem. Para spotykała się wcześniej, jednak w marcu 2017 oficjalnie potwierdzili rozstanie. Mniej więcej rok po rozstaniu Perry  ponownie potwierdziła, że ona i Bloom wrócili do siebie, a ich związek jest mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Katy Perry jak różowa landrynka na spacerze z pieskiem, który stał się hitem Internetu!

Przyszła macocha – Katy Perry pomaga w wychowywaniu syna Orlando I Mirandy Kerr

Flynn Bloom jest synem Mirandy Kerr i Orlando Blooma. Chłopiec urodził się w 2011 roku – w tym czasie Miranda, jeszcze aniołek Victoria’s Secret i Orlando byli jedną z najgorętszych par w Hollywood, a jednocześnie tworzyli związek uchodzący za jeden z trwalszych. W pewnym momencie ich drogi się rozeszły, aktualnie każde z nich jest w nowym związku. Natomiast była kobieta Orlando Blooma i jego obecna narzeczona naprawdę się polubiły. W jednym z wywiadów dla „Daily Mail Miranda Kerr pochwaliła się, że jest fanką twórczości Katy Perry.

Moja rodzina poleciała do Australii, by zobaczyć koncert Katy. Naprawdę się nimi zaopiekowała – bardzo im się podobało! Uwielbiam jej piosenkę »Never Really Over«. Najnowszy kawałek, »Small Talk«, też jest świetny!” – powiedziała w wywiadzie Miranda Kerr.

Tego dnia fotoreporterzy zauważyli Katy Perry w towarzystwie 9-letnio Flynna. Widać było, że wokalistka ma naprawdę świetny kontakt z młodym chłopakiem. Najpierw wspólnie wybrali się do sklepu oferującego kostiumy na Halloween, a następnie zauważono jak podjeżdżają pod Taco Bell. Katy musiała być straszliwie głodna, można zobaczyć, że zaczęła pałaszować jedzenie zanim jeszcze odjechali.

Jak myślicie, kiedy odbędzie się ślub Katy Perry i Orlando Blooma? Ta para daje idealny przykład dla wszystkich fanów, że nawet pomimo rozstania można mieć ze sobą dobre relacje.

Katy Perry

Katy Perry spędza czas z synem narzeczonego, Orlando Blooma i jego byłej Mirandy Kerr. Fot.Forum/Backgrid USA.

Myślicie, że Katy Perry z narzeczonym Orlando Bloomem tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Promienna Katy Perry wspiera narzeczonego Orlando Blooma w Londynie na pokazie nowego serialu

Orlando Bloom w łóżku z seksowną gwiazdą, ale TO NIE JEST Katy Perry!

Miranda Kerr z DUŻYM ciążowym brzuszkiem i jej były mąż, Orlando Bloom na tej samej imprezie Louis Vuitton (ZDJĘCIA)