Osi Ugonoh próbuje wrócić na języki (FOTO)

1-R1 1-R1

Czy wygrana w programie telewizyjnym otwiera drzwi do sukcesu? Różnie z tym bywa. Znamy przykłady piosenkarzy, którzy po talent show wdarli się na szczyty- Justyna Steczkowska, Lemon. Są i tacy, którzy narzekają na początki swojej kariery po finałowym zwycięstwie – np. Ala Janosz. Podobnie rzecz ma się z pięknościami rywalizującymi w Top Model.

Ostatnią edycję wygrała Osi Ugonoh. Na początku było o niej głośno, ale teraz niewielu ma pojęcie, co u niej słuchać.

Modelka pojawiła się wczoraj na imprezie z okazji 15-lecia domu mody Aliganza. Bardzo się starała, by przyciągać wzrok. Miała na sobie skórzaną ramoneskę, pod którą nie było bluzki i bielizny oraz bardzo krótką mini i zalotnie rozsuniętym zamkiem u dołu.

Wróci na języki?

&nbsp
Osi Ugonoh próbuje wrócić na języki (FOTO)

Osi Ugonoh próbuje wrócić na języki (FOTO)

Osi Ugonoh próbuje wrócić na języki (FOTO)

Osi Ugonoh próbuje wrócić na języki (FOTO)

   
74 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ona ten Top Model wygrała chyba tylko dlatego, że jest czarna…Nie widzę nic urzekającego w tej dziewczynie. Po prostu NIC.

wszystko super, ale buty? nie lepsze bylyby wysokie ostre szpilki, a ten makijaz? czym on/a ja malowal/a? weglem?????!!?!? i ta szminka, za matowa, za ciemna, wyglada jak zombie

Ona nie jest ładna, to tak, jakby Serena lub Venus Williams stały się top modelkami ze względu na twarze. Jest czarna, jest wysoka i w miarę szczupła, ale ani do starych modelek jak Iman lub Naomi się nie umywa z twarzy. Wygrała konkurs z powodu politycznej poprawności i widzowie twierdzili, że była ” miła”, ale kariery nie zrobi.

[b]gość, 05-09-15, 18:21 napisał(a):[/b]Kurcze jak ona się zestarzała wygląda jak ćpunka albo Whitney HoustonCzyli jedno i to samo.

ale ona ma brzydka twarz, na ulicach wawy widuje sie o wiele ladniejsze murzynki

[b]gość, 05-09-15, 18:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-09-15, 18:17 napisał(a):[/b]Omg monkey KING KONGRasistowska, biała ŚWINIA 🐽[/quote]ojoj nie zesraj się tam czarna kupo

[b]gość, 05-09-15, 23:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-09-15, 22:35 napisał(a):[/b]ładna dziewczyna ale moim zdaniem nie posiada jakiejś wyjątkowej, wpadającej w oko twarzy. Często mam też wrażenie, że nie jest tak do końca zadbana. Przesuszone włosy, nieciekawa cera, albo może make up źle dobrany, nie wiem.Kolor skóry nie powinien mieć znaczenia. Zarówno czarnoskórzy jak i biali są i piękni i przeciętni i mniej ładni. Macie problem, bo ktoś mówi, że się mu nie podoba, wytykając mu rasizm. A gdy ktoś krytykuję np. Kate Midleton, Angeline Jolie albo inną białą osobę to wówczas rasistą nie jest? 😉 To znaczy że czarni mają monopol na bycie pokrzywdzonym przez rasistów?A Ty się chyba z choinki urwałaś. Nie od dziś wiadomo, że każdy biały człowiek jak coś powie (nawet prawdę) na kolorowego to jest rasistą. Za to kolorowi mogą wszystko mówić o białych europejczykach i rasistami nie są.[/quote]No tak, zarzucanie białym rasizmu wynika z poczucia niższości kolorowych wobec białych. To jest ich problem, nie nasz. Dlatego jeśli ktoś zarzuca rasizm zawsze się śmieję i dziękuję że naturalnie postawili mnie wyżej od siebie.

Biale laski to dopiero paskudy…..latynoski gora!!!!!

Brzydal jakich malo ,

[b]gość, 06-09-15, 12:26 napisał(a):[/b]Ona nie jest ładna, to tak, jakby Serena lub Venus Williams stały się top modelkami ze względu na twarze. Jest czarna, jest wysoka i w miarę szczupła, ale ani do starych modelek jak Iman lub Naomi się nie umywa z twarzy. Wygrała konkurs z powodu politycznej poprawności i widzowie twierdzili, że była ” miła”, ale kariery nie zrobi.Gdyby zrobiła nos, byłaby śliczna. Ktoś skrzywdził ją makijażem (za ciemny podkład, niepodkreślone oczy, zły odcień szminki).

[b]gość, 06-09-15, 07:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-09-15, 18:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-09-15, 18:17 napisał(a):[/b]Omg monkey KING KONGRasistowska, biała ŚWINIA 🐽[/quote]ojoj nie zesraj się tam czarna kupo[/quote]Twój język bardzo wiele mówi o tobie, jesteś obrzydliwa i prostacka. Lepiej dobrze zastanów się nad tym, co piszesz i robisz za nim ktoś wykorzysta to przeciwko tobie.

sama jesteś pewnie brzydka jak kupa dlatego tak twerdzisz.

[b]gość, 05-09-15, 10:23 napisał(a):[/b]włosy wyglądają na perukęNa pewno to jest peruka. Ja proste włosy mam jedynie po keratynowym prostowaniu, a jestem mulatką.

[b]gość, 05-09-15, 22:35 napisał(a):[/b]ładna dziewczyna ale moim zdaniem nie posiada jakiejś wyjątkowej, wpadającej w oko twarzy. Często mam też wrażenie, że nie jest tak do końca zadbana. Przesuszone włosy, nieciekawa cera, albo może make up źle dobrany, nie wiem.Kolor skóry nie powinien mieć znaczenia. Zarówno czarnoskórzy jak i biali są i piękni i przeciętni i mniej ładni. Macie problem, bo ktoś mówi, że się mu nie podoba, wytykając mu rasizm. A gdy ktoś krytykuję np. Kate Midleton, Angeline Jolie albo inną białą osobę to wówczas rasistą nie jest? 😉 To znaczy że czarni mają monopol na bycie pokrzywdzonym przez rasistów?A Ty się chyba z choinki urwałaś. Nie od dziś wiadomo, że każdy biały człowiek jak coś powie (nawet prawdę) na kolorowego to jest rasistą. Za to kolorowi mogą wszystko mówić o białych europejczykach i rasistami nie są.

[b]gość, 05-09-15, 18:17 napisał(a):[/b]Omg monkey KING KONGhehe fakt

obrzydliwa baba.

[b]gość, 05-09-15, 19:07 napisał(a):[/b]Wybrana z litości,straszneno przecież jakby jej powiedzieli że nie, bo jest brzydka, to by byli rasistami!

ładna dziewczyna ale moim zdaniem nie posiada jakiejś wyjątkowej, wpadającej w oko twarzy. Często mam też wrażenie, że nie jest tak do końca zadbana. Przesuszone włosy, nieciekawa cera, albo może make up źle dobrany, nie wiem.Kolor skóry nie powinien mieć znaczenia. Zarówno czarnoskórzy jak i biali są i piękni i przeciętni i mniej ładni. Macie problem, bo ktoś mówi, że się mu nie podoba, wytykając mu rasizm. A gdy ktoś krytykuję np. Kate Midleton, Angeline Jolie albo inną białą osobę to wówczas rasistą nie jest? 😉 To znaczy że czarni mają monopol na bycie pokrzywdzonym przez rasistów?

nie wiem kto jej prywatnie robi włosy, ale wygląda jak w czapie na głowie… lepiej chyba już byłoby po prostu w podpiętych

Masakra! Mialo byc modnie i na nonszalancko a wyszlo tandetnie…. i te wlosy….

Wybrana z litości,straszne

Kurcze jak ona się zestarzała wygląda jak ćpunka albo Whitney Houston

[b]gość, 05-09-15, 19:05 napisał(a):[/b]Piękna inaczej xD dobre

[b]gość, 05-09-15, 18:21 napisał(a):[/b]Kurcze jak ona się zestarzała wygląda jak ćpunka albo Whitney Houstonod WH to 3 chuje w bok, a juz zwlaszcza z takim zerem.

Niestety ona jak dla mnie fotogeniczna nie jest. Wygląda dosyć staro na zdjęciach…

Piękna inaczej xD

[b]gość, 05-09-15, 18:17 napisał(a):[/b]Omg monkey KING KONGRasistowska, biała ŚWINIA 🐽

może i sympatyczna ale brzydka strasznie, i wspolczuje tego biustu, szeroko rozsawiony nieciekawie to wygląda.

ona jest szalenie sympatyczna

Omg monkey KING KONG

[b]gość, 05-09-15, 17:44 napisał(a):[/b]Ma zle dobrany podklad , twarz ma znacznie ciemniejsza niz reszta ciala. Ja wiem ze duzo dziewczyn /kobiet tak ma ale wieksza czesc nei stoi na sciankach ;)Racja. Jej twarz wyglada przez to na zmęczoną i niestety ją postarza. Poza tym, ma za delikatnie podkreślone oczy, co przy tak ciemnym kolorze szminki sprawia, że twarz wygląda smutno. Osi ma bardzo ładny kształt twarzy i powinien się nią zająć odpowiedni wizażysta i fryzjer.

Ma zle dobrany podklad , twarz ma znacznie ciemniejsza niz reszta ciala. Ja wiem ze duzo dziewczyn /kobiet tak ma ale wieksza czesc nei stoi na sciankach 😉

Tak -.- jezuu,jacy wy zacofani. Rasizm totalny . Osi jest śliczna i kochana

[b]gość, 05-09-15, 13:12 napisał(a):[/b]Dużo lepiej wyglądałaby, gdyby miała “motocyklowe” spodnie i biały shirt pod kurtką. Na zdjęciu wygląda po prostu wulgarnie.zgadzam sie , i jeszcze zalozylaby szpilki albo te zlote buty i byloby super..ale niestety chciala zeby o niej mowiono 🙁

Skarpetki????!??? Boooozeeee…. zaraz puszczę pawia

[b]gość, 05-09-15, 12:34 napisał(a):[/b]Bardzo fajna dziewczyna!! To przykre ze rasizm je st jeszcze tak powszechny w naszym kraju !! Wstyd!!Jesteś jak prymitywny murzyn z USA wszędzie widzisz rasizm, wstydź Się!

Jednym słowem masakra !:D włosy jakieś sztuczne i strasznie zniszczone,dużo podkładu aż się świeci. W ogóle widać tutaj jak w top model przerabiali jej zdjęcia 😀

okropnie jest ubrana i uczesana. Na tych zdjęciach z programu wyglądała ładnie a tutaj jest dużo gorzej. Ta kurtka i spódnica źle leżą i to sprawia ,że wygląda niezgrabnie. Co się stało z jej włosami? Ciemny brąz bardziej jej pasował niż taka sztuczna czerń. Włosy wyglądają jak tania peruka.Musi zmienić fryzjera

Modelka może być sympatyczna,bądź nie ale musi być przede wszystkim fotogeniczna

Kolejna ktora zwyciezyla i cisza… To tylko dowodzi jak daremny jest ten program…

Dużo lepiej wyglądałaby, gdyby miała “motocyklowe” spodnie i biały shirt pod kurtką. Na zdjęciu wygląda po prostu wulgarnie.

Zastanawiam sie dlaczego ja wybrali.

[b]gość, 05-09-15, 12:10 napisał(a):[/b]Czarne są brzydkie i zazdroszczą blondynką.Ewentualnie mogą zazdrościć blondynkOM, blondynko 😉 i niby czego miałyby zazdrościć? Blond włosy są tak samo ładne, jak czarne, brązowe czy rude, jeśli tylko są zadbane. Piszesz, że czarnoskóre kobiety są brzydkie, a równie dobrze dla innych białe kobiety mogą być wyjątkowo nieatrakcyjne.

oblesna…

Czy każda musi mieć włosy doczepiane szkoda bo fajna dziewczyna

Twarz do wymiany, tak jak te odbarwienia. W sumie to były w TP DUŻO ładniejsze dziewczyny (ciało i buzia), jak ta słynna Zula, co odpadła od razu – no i przynajmniej ma jakąś osobowość, konfliktową bo konfliktową, ale ma.

brzydka dziewczyna były ładniejsze ale specjalnie ja wybrano bo jest ciemnoskóra i nie jestem rasistka !!!

To, że to jest brzydka murzynka nie znaczy, że ktoś wypowiadający te słowa jest rasistą, puknij się w łeb!!!

Bardzo fajna dziewczyna!! To przykre ze rasizm je st jeszcze tak powszechny w naszym kraju !! Wstyd!!

[b]gość, 05-09-15, 12:34 napisał(a):[/b]Bardzo fajna dziewczyna!! To przykre ze rasizm je st jeszcze tak powszechny w naszym kraju !! Wstyd!!JAKI RASIZM?Tak,zgadzam się,że jest bardzo sympatyczną dziewczyną o dobrym sercu. Jednakże na modelkę się niestety nie nadaje(nie chodzi o kolor skóry,ale o wygląd),ale przecież jak tak napisze to wychodzę na rasistkę?