Księżna Kate i książę William wzięli ślub w 2011 roku, ale spotykali się już na studiach. Mimo że obecnie wyglądają na zgodne małżeństwo, ich związek w przeszłości był dość burzliwy – para rozchodziła się i schodziła kilkukrotnie.

Oto powód, przez który Kate spędzi swoje 37. urodziny bez Williama

William nie był jedynym mężczyzną w życiu Kate. Z kim jeszcze się spotykała? Oto ci najbardziej znani.

Byli mężczyźni księżnej Kate

Willem Marx to brytyjski dziennikarz, z którym randkowała w college’u. Mówi się, że była to jej pierwsza miłość. Obecnie jest on reporterem stacji CNBC. Para rozstała się w przyjaznych stosunkach. Willem był nawet obecny na ślubie Kate i Williama.

Księżna Kate nosi w torebce tylko 4 rzeczy. Każda kobieta powinna mieć je przy sobie

Księżna spotykała się również z milionerem Henrym Ropnerem. Chodzą nawet pogłoski, że zdradziła z nim księcia, bo umawiali się w czasie, gdy mieli w związku przerwę. Kate jednak szybko zrozumiała, że tak naprawdę kocha Williama i dała mu drugą szansę.

Kolejnym mężczyzną w życiu panny Middleton był Rupert Finch, brytyjski prawnik. Byli razem prawie rok. Rupert pochodzi z hrabstwa Norfolk. Obecnie jest związany z córką markiza Reading – Lady Natasha Rufus Isaacs. Na ich ślubie były obecne księżniczki: Eugenia i Beatrycze.

Matka Kate Middleton o księciu Williamie: bałam się, że stracę RODZINĘ

Spodziewaliście się takich wyborów po Kate?

Oto BYLI faceci księżnej Kate - zawsze wybierała wpływowych mężczyzn

Oto BYLI faceci księżnej Kate - zawsze wybierała wpływowych mężczyzn

Oto BYLI faceci księżnej Kate - zawsze wybierała wpływowych mężczyzn