Podczas kręcenia drugiego sezonu reality show The Kardashians Khloe Kardashian powitała na świecie swoje drugie dziecko. Podczas premiery dowiadujemy się, że syn Khloe i Tristana pojawił się na świecie znacznie wcześniej niż informowano o tym w mediach. Okazało się także, że jego tata nie był przy porodzie.

Kim Kardashian była jedyną osobą z rodziny przy porodzie

Chociaż wcześniej informowano, że jej surogatka urodziła w sierpniu, podczas premiery ujawniono, że chłopiec urodził się 28 lipca.

Khloé Kardashian po raz pierwszy mówi o swoim DRUGIM dziecku z Tristanem Thompsonem

Z powodu ograniczeń spowodowanych przez COVID Kim Kardashian była jedynym członkiem rodziny na sali porodowej z Khloe, gdy urodziło się dziecko. Ojciec dziecka, Tristan Thompon odwiedził swojego syna dopiero po kilka dni po porodzie.

„Teraz, kiedy mój syn jest tutaj, mogę iść naprzód. Mogę ruszyć z miejsca  i być szczęśliwa. To prawie tak, jakbym mogła zamknąć ten rozdział i skończyć z tą powracającą traumą ”- powiedziała Khloe podzieliła w kontekście zakończenia relacji z Tristanem Thompsonem.

Khloé Kardashian po raz pierwszy mówi o swoim DRUGIM dziecku z Tristanem Thompsonem

Khloe wciąż nie ujawniła imienia swojego nowonarodzonego synka. Wiadomo jednak, że będzie ono na literę T.

Zaledwie dwa tygodnie przed powitaniem syna, światu wyszło na jaw, że 31-letnia Khloe i Tristan spodziewają drugiego dziecka. Para rozstała się bowiem w styczniu 2022 roku.

ZDJĘCIA Z PORODU I SZPITALA ZNAJDZIECIE W NASZEJ GALERII.

 

 

 

Calabasas, CA – redit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Calabasas, CA – *Credit line: IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian, IG: khloekardashian