Królowa Popu, Britney Spears, szykuje się do wydania swojej gorąco oczekiwanej książki „Kobieta w Sobie,” która trafi na półki księgarskie 24 października. W świecie plotek i skandali, ta autobiografia przybliża nam zaskakujące i wzruszające fragmenty z życia piosenkarki, a także odsłania pewne mroczne tajemnice z jej przeszłości.

Britney Spears załamana po rozstaniu z Justinem Timberlake’m

Wspomnienia Britney dotykają trudnych momentów, które na zawsze zmieniły jej życie. Jednym z nich jest głośne rozstanie z Justinem Timberlake’em w 2002 roku, które przeszło do historii jako… za sprawą wiadomości tekstowej.

Kolejny cios w wizerunek muzyka: Justin Timberlake zdradził Britney Spears z TĄ piosenkarką

„Byłam wtedy w stanie wegetatywnym w Luizjanie, a on szczęśliwie krążył po Hollywood,” wyznała. To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów, na które możemy się przygotować w jej książce.

Ale to nie koniec. Britney również wytyka palcami media, które przedstawiały ją jako „rozpustnicę, która złamała serce amerykańskiego złotego chłopca.” Przyznała się również do swojej niewierności w tej samej książce, wyjawiając, że „całowała się” z tancerzem Wade’em Robsonem w jednym z barów. I choć Justin Timberlake także ją zdradził, Britney nie ujawniła tożsamości jego sławnej partnerki.

POLICJA w domu Britney Spears po nagraniu z nożami! „Jej stan psychiczny jest ALARMUJĄCY”

Wspomnienia księżniczki Popu przywołują również dramatyczne wydarzenie, jakim była aborcja, której dokonała w 2000 roku, po „niespodziewanej” ciąży. Timberlake „na pewno nie był zadowolony” z tej decyzji, ale obaj zgodzili się na ten „męczący” zabieg. „Jestem pewna, że ludzie mnie za to znienawidzą, ale zgodziłam się na aborcję,” wyznała Britney. To kolejna zaskakująca rewelacja z jej autobiografii.

Justin Timberlake „niepokoi” się to, co napisała o nim Britney Spears w swojej książce

Zarówno dla fanów Britney Spears, jak i miłośników soczystych plotek, jej autobiografia „Kobieta w Sobie” obiecuje niezapomniane emocje i odsłonięcie kulis życia jednej z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd muzyki pop. Kiedy premiera tej książki już 24 października, możemy być pewni, że świat muzycznego showbiznesu wstrząśnie się na samym swoim fundamencie.

Forum