Justin Timberlake (42 l.) zadebiutował jako model francuskiego domu mody Louis Vuitton w najnowszej kampanii reklamowej, prezentując najnowszą linię projektu Yayoi Kusamy. Muzyk od razu wzbudził wiele emocji. W sieci pojawiło się tysiące komentarzy na temat jego ponadczasowego wyglądu, „Starzeje się jak dobre wino”.

Dawno niewidziani Justin Timberlake i Jessica Biel

Ubrany w dżinsową kurtkę pokrytą charakterystycznymi dla japońskiej artystki kropkami, piosenkarz wygląda, jakby dopiero co śpiewał hity N*Sync.

Justin Timberlake naprawdę wygląda tak w 2023 roku!? starzeje się jak najlepsze wino, jakie można sobie wyobrazić, można przeczytać w jednym z komentarzy na Twitterze.

Justin Timberlake nie starzeje się

Justin Timberlake przez lata brał udział w kilku pokazach Louis Vuitton od lat. Jednak dopiero teraz marka zdecydowała się na wykorzystanie jego wizerunku w swojej kampanii.

Justin Timberlake zszokowany wyznaniami Britney Spears. Zabrał głos

Nowa linia Yayoi Kusamy jest kontynuacją pierwszej współpracy artystki z francuskim domem mody na początku tego roku, w której Gisele Bündchen pozowała topless obok kolorowych torebek w kropki. Kropki bowiem są charakterystycznym elementem projektów artystki. Kolekcja promowana przez Justina trafi do sprzedaży 31. marca.

Zachowuj świeży wygląd nawet w wieku 42 ouuu”, komentuje jeden z internautów, „Jak to możliwe, że on wciąż wygląda jak nastolatek?! – dodaje drugi.

A jaka jest wasza opinia na temat 42-letniego Justina Timberlake’a?

Justin Timberlake Fot. Patriot Pics / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Timberlake i Jessica Biel Fot. SL, Terma / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jessica Biel, Justin Timberlake, fot. agencja forum

Jessica Biel, Justin Timberlake, fot. agencja forum