Julia Fox to aktorka, która zasłynęła z krótkiego i intensywnego romansu z Kanye Westem. Od tamtej pory poczuwa się do bycia ikoną mody, zaskakując swoimi nietrafionymi stylizacjami. A by utrzymać zainteresowanie swoją osobą, od czasu do czasu wzbudza kontrowersje. Tym razem opublikowała filmik na TikToku, który jest pewnego rodzaju odą do torebki Birkin od Hermès, która doznała widocznych obrażeń podczas ataku człowieka z maczetą. Tak, człowieka z maczetą.

Julia Fox nadal ośmiesza się zbyt wymyślnymi stylizacjami

Aktorka w filmiku pokazuje obrażenia swojej torebki, w ujęciach widać rozcięcia. Celebrytka mówi o torebce, jakby była osobą i opowiada o trudnych chwilach jakich doświadczyła torebka i sama ona.

Kocham ją tak bardzo. Ona tyle przeszła […] Widać trochę miejsce w którym maczeta ześlizgnęła się i uderzyła również w bok torby, mówi pokazując torebkę.

@juliafox #stitch with @prettycritical ♬ original sound - Julia fox

Torebka zaatakowana maczetą

Torebka Hermès – model Birkin to najbardziej pożądanych luksusowych torebek na świecie. Jej cena startuje od ok. 8,500 dolarów do 300,000 dolarów. Przypominamy, że Julia Fox dostała ten model w prezencie urodzinowym od Kanye Westa.

Julia Fox, „Umawiałam się z milarderami całe swoje dorosłe życie”

Julia Fox opisuje atak maczetą i to, jak próbowała bronić siebie, ale i bronić swojej torebki, która jest dla niej taka ważna. Nie wiadomo kto i kiedy zaatakował maczetą aktorkę. Sama Fox nie doznała obrażeń podczas ataku maczetą.