Julia Fox (31 l.) odpowiedziała dosadnie tym, którzy uważają, że jej związek z Kanye Westem opiera się na „sławie”, „wpływach” i „pieniądzach”, ujawniając, że umawianie się z bogatymi mężczyznami nie jest dla niej niczym nowym:

Ludzie mówią: Och, robisz to tylko dla sławy, jesteś w tym dla wpływów, jesteś w tym dla pieniędzy. Kochanie, spotykałam się z miliarderami przez całe moje dorosłe życie, szanujmy się, dobra? – ogłosiła w piątkowym odcinku swojego podcastu „Zakazane owoce”.

Dziwaczne stylówki Kanye Westa i Julii Fox

Nowa dziewczyna Kanye Westa

Julia Fox, przyznając, że w młodości była „poszukiwaczem uwagi”, nie szuka już relacji, które są puste i nic nie znaczą. Aktorka, która zaczyna coraz bardziej przypominać Kim Kardashian… ewidentnie nie wyrosła z „poszukiwania uwagi”

To zabawne, bo skupiam na sobie całą tę uwagę, ale naprawdę mnie to nie obchodzi – powiedziała, dodając, że chodzi o tworzenie sztuki i „wprowadzanie rzeczy w świat”. Obejrzyj mój film, przeczytaj moją książkę – zażartowała aktorka. To jest dla mnie teraz bardziej ekscytujące niż patrzenie na mnie. Nic mnie to nie obchodzi.

Kanye West oficjalnie potwierdził związek z Julią Fox!

Aktorka ma ponoć zagrać w najnowszym filmie biograficznym opartym na życiu Madonny. Julia Fox ma wcielić się w jej wieloletnią przyjaciółkę Debbie Mazar. Sama Mazar wyznała, że jest zaszczycona, że Fox będzie grać ją w filmie. Jak widać dobrze Julii Fox robi związek z Westem.

Kanye West znalazł sobie nową „lalkę do przebierania”. Julia Fox już jest nową ikoną mody

Kanye West i Julia Fox Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kanye West i Julia Fox Fot. KWJF / BACKGRID / Backgrid USA / Forum