Wczoraj na swoim Instagramie Britney Spears ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Choć fani nie być pewni, czy piosenkarka przypadkiem nie mówi o ciąży spożywczej, jej narzeczony potwierdził swoim wpisem, że będzie tatą. Odkąd te rewelacje stały się potwierdzone Spears ponownie stała się łakomym kąskiem dla paparazzi. Właśnie zrobili jej najnowsze zdjęcia.

Najnowsze zdjęcia ciężarnej Britney Spears

Zaledwie w listopadzie Britney Spears uwolniła się od trwającej ponad dekadę kurateli sprawowanej przez jej własnego ojca. Jednym z restrykcji jaką ta specjalna opieka wprowadzała w życie piosenkarki, była niemożność wyjścia za mąż i zajścia w ciążę! Spears była zmuszana do kontroli urodzin. Od tego czasu wiele się zmieniło. Gwiazda zaręczyła się i jak się właśnie okazało jest w ciąży.

40-letnia Britney Spears jest w ciąży! Fani są jak zwykle skonsternowani

Jednym z powodów dla których ta kuratela w ogóle miała miejsce była jej depresja okołoporodowa. W swoim oświadczeniu informującym o ciąży Britney ostrzegła, że z tego powodu nie będzie pokazywać się zbyt często publicznie, by paparazzi znów za nią nie chodziło.

Szok! Tak kiedyś wyglądał Sam Asghari, narzeczony Britney Spears

„Schudłam tak dużo, żeby pojechać na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć? Pomyślałam: Jezu… co się stało z moim brzuchem?”. Sam powiedział: Jesteś w ciąży z jedzeniem, głuptasie. Więc zrobiłam test ciążowy i… będziemy mieć dziecko. Brzuszek cały czas rośnie. Jestem przeszczęśliwa! Oczywiście nie będę zbyt często wychodzić z domu. Nie chcę być pożywką dla paparazzich. Kiedy byłam wcześniej w ciąży, miałam depresję okołoporodową… to jest absolutnie straszne. Niewiele się o tym wtedy mówiło. Niektórzy uważali, że kobieta w ciąży nie powinna narzekać, ale teraz kobiety mówią o tym otwarcie. Jak dobrze, że nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy!” – wyznała Britney na Instagramie.

Partner Britney Spears wydaje oświadczenie w sprawie ojcostwa

Okazuje się jednak, że wiadomość o trzeciej ciąży artystki już zmobilizowało armię fotoreporterów, którzy fotografują ją na każdym kroku. Najnowsze zdjęcia są zaledwie z poniedziałku. Choć paparazzi chcą sfotografować jej rosnący brzuszek narazie próżno go jeszcze szukać. A może jesteście w stanie dostrzec zmiany?

 

 

 

 

Los Angeles, CA –  Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA –  Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum