Britney Spears i jej narzeczony Sam Asghari prawdopodobnie spodziewają się dziecka, zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu jej konserwatorstwa.

Szok! Tak kiedyś wyglądał Sam Asghari

Britney Spears jest w ciąży 

Gwiazda popu w miniony poniedziałek ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży, chociaż niektórzy fani byli zdezorientowani sformułowaniem jej tajemniczego postu.

Schudłam tak dużo, że pojechałam na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby odzyskać wagę… pomyślałam: „Jezu… co się stało z moim żołądkiem?” Mój mąż powiedział: „Nie, ty „Jesteś w ciąży głupia !!!’ No więc dostałam test ciążowy… no cóż… jestem w ciąży. 4 dni później zaszłam w ciążę od jeszcze większej ilości jedzenia. Rośnie !!! Jeśli jest tam… dwójka mogę oszaleje – napisała Britney.

Britney Spears w 3. ciąży

Britney Spears wyjaśniła, że ​​„nie będzie tak często wychodzić”, więc paparazzi nie mogą robić jej zdjęć za pieniądze. Zastanowiła się również nad swoimi doświadczeniami z depresją okołoporodową po tym, jak była w ciąży z synami Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem.

Trudno, bo w ciąży miałam depresję okołoporodową… muszę przyznać, że to straszne …kobiety wtedy o tym nie mówiły…niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta tak narzeka z dzieckiem w środku […] Ale teraz kobiety mówią o tym codziennie… dzięki Jezu, nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy.

Britney Spears chce, by ludzie się jej bali

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Sonda

poll-violet

Cieszycie się z tego, że Britney Spears jest w ciąży?

1
Britney Spears dodaje NAGIE zdjęcia na Instagram. Fani krytykują ją za nieudolne majstrowanie w Photoshopie

Tak, bardzo pragnęła kolejnego dziecka

2

Tak, dobrze, że nie wróciła od razu do kariery muzycznej

3

Nie. Szkoda, że nie wraca jeszcze na scenę