Eva Longoria (48 l.) bryluje na czerwonych dywanach paryskiego tygodnia mody. W ciągu ostatnich kilku dni zaprezentowała świetne stylizacje… w całej palecie kolorystycznej. W hotelu Peninsula w Paryżu miała na sobie modny oversize’owy garnitur w kolorze bieli, zaś na pokaz swojej przyjaciółki Victorii Beckham wybrała mocną czerwień. A na jej afetrparty przebrała się w jasny róż.

Eva Longoria zachwyca w czerwieni na pokazie Victorii Beckham

Na Instagramie opublikowała również galerię zdjęć w zielonej sukience z finezyjnymi rękawami. Jednak wszyscy zwrócili uwagą na jej nową fryzurę. Eva Longoria z grzywką wygląda przynajmniej 10 lat młodziej. Autorem jej nowej looku jest Ken Paves, stylista fryzur, z którym współpracuje od lat.

Eva Longoria w grzywce wygląda młodziej

Oprócz kariery w Hollywood jako aktorka i producentka Eva Longoria zbudowała własną markę tequili, Casa Del Sol, która pojawiła się na rynku we wrześniu 2021 roku.

Eva Longoria chwali się doskonałym ciałem

Aktorka opowiedziała o swoim zaangażowaniu w Casa Del Sol w wywiadzie dla InStyle, w którym stwierdziła, że jej firma „nie jest marką celebrycką”.

Opisała Casa Del Sol jako „markę tequili, ukierunkowaną przede wszystkim na Meksyk, honorując i wspierając wszystkie stojące za nią niesamowite kobiety, próbujące wytyczyć dla siebie ścieżkę w bardzo macho branży”.