Jedno z najbardziej medialnych wydarzeń tego roku już za 2 dni. Wtedy to Paris Hilton zawita po raz pierwszy w Polsce i weźmie udział w wielkim otwarciu nowej części Silesia City Center.

Jak Was już informowaliśmy celebrytka pojawi się 12 października, weźmie udział w konferencji prasowej oraz specjalnej imprezie, podczas której odsłoni swoją gwiazdę, która została wmurowana na Placu Gwiazd na 1. piętrze nowej części SCC, oraz zrobi zakupy w sklepach, które sama wcześniej wybrała.

Następnego dnia Paris będzie można spotkać już podczas otwarcia dla wszystkich klientów.

Wiecie już, że podczas pobytu Hiltonówny zaśpiewa Justyna Steczkowska. Prócz niej na scenie pojawią się również De Mono, Blue Cafe oraz Kombii, pokaz magicznego show da znany z programu Mam Talent iluzjonista Marcin Muszyński. Imprezy poprowadzą Olivier Janiak, Agnieszka Popielewicz i Maciej Dowbor.

Ale to jeszcze nie koniec! Wielka gratka dla zakupoholików! 14 października w Silesia City Center odbędzie się Noc Zakupów.

Od godziny 19 do 24 będzie można oddać się zakupowym szaleństwom i skorzystać z rabatów i promocji, jakie sklepy przygotowały na tą okazję.

No to ręka w górę, kto pojawi się w Katowicach już za 2 dni?

\"Paris