Ostatnio głośno jest o operacjach plastycznych w Turcji. Sprawę nagłośniła Ewelona, która po jednej z operacji w tureckiej klinice ledwo uszła z życiem. Potem inne kobiety zaczęły opowiadać swoją historię w mediach społecznościowych, których operacje plastyczne nie skończyło się zbyt dobrze.

Lil Masti jest w ciąży!

Chłopak Lil Masti zrobił operacje plastyczną w Turcji

Można przywołać historię między innymi Pauliny Werner, która pojechała za granicę, aby zrobić sobie piękne pośladki: „Po wybudzeniu się byłam słaba, nie ruszałam nogami. Leżałam rozebrana z tym jednym opatrunkiem. Trzeciego dnia straciłam przytomność. Przez te 6 dni ani razu nie przemyli mi rany, nie zmieniali opatrunku i nie zaglądali, jaki jest proces gojenia” – opowiadała pacjentka.

Po przylocie do Polski Paulinie zaczęła wyciekać ropa z rany: „rana się rozeszła, miała 10 cm. Byłam przerażona, udałam się do chirurga plastyka. Zaczął mi czyścić ranę, zdejmować szwy i trafiłam na SOR. Lekarze powiedzieli, że wskaźniki septyczne idą szybko do góry i oni muszą wyjąć te implanty”. 

Lil Masti zdradziła płeć dziecka! Zobaczcie jej wzruszające „Gender Reveal Party” (WIDEO)

Teraz na operację plastyczną w Turcji zdecydował się chłopak Lil Masti, Tomek Woźniakowski za pośrednictwem MediTravel. Warto podkreślić, że wiele tureckich klinik ma dobre opinie, a operacje kończą się pozytywnie.

Na początku filmu Tomek tłumaczy, że „to ostatni moment, żeby zająć się sobą”, bo jak wiemy, para wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Chciałem ją zrobić już kilkanaście lat temu, nawet poszedłem na operację i zrobiłem ją, ale to była operacja chrzęstna, czyli nie złamali mi tej kości pomimo, że miałem wskazania medyczne, bo mam krzywą przegrodę nosa. Jak zarobiłem pierwsze pieniądze, to była moja pierwsza decyzja, że chce zrobić sobie operacje nosa – mówi Tomek.

Lil Masti wtrąciła, że tez musi mieć operację nosa, ponieważ ze względu na walki nie oddycha jedną przegrodą. Wcześniej robiła operację nosa w Polanicy Zdrój.

A że teraz jestem w ciąży, a potem będę karmiła piersią, nie mogę mieć tej operacji – tłumaczy.

Lil Masti zdradza, ile dostała za walkę i ile federacja chciała zapłacić Frizowi. Kwota szokuje!

Następnie Lil Masti pokazała partnera już po operacji. Widzimy, że Tomek wygląda całkiem dobrze po narkozie, nie miał problemu, żeby rozmawiać z ukochaną:

Lekarz popracował nad tym nosem. Czuje się świetnie, po operacji nie miałem nawet suchego języka. Kiedyś to była tragedia. Teraz mogę nawet trochę oddychać przez nos. Nie ma tamponów, a kiedyś to wszystko zaschło i trzeba było wyrywać – wspomina.

1 dzień po operacji

7 dni po operacji