Paulla Ignasiak jest w związku od prawie dwóch lat z Rafałem Zemke, swoim obecnym menadżerem. Na rocznicę partner postanowił spełnić jej marzenia i podarować wyjątkowy prezent.

Paulla oddała hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Nagrała swoją wersję jego piosenki

Paulla Ignasiak dostała kota od partnera

Kot rasy Russian Blue był marzeniem piosenkarki już od dawna. Okazuje się, że na takiego pupila czeka się prawie rok i kosztuje bagatela 5 tysięcy złotych. Drogi podarunek sprawił wiele radości Paulli – oszalała na jego punkcie! Dała mu na imię Benji.

Najchętniej zabierałaby go wszędzie ze sobą, a ostatnio sporo koncertuje. Wróciła szturmem w tym roku na polski rynek w utworze, który nagrała w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi „To co dał Nam świat”, a następnie wystąpiła na Festiwalu w Opolu ku jego czci. Obecnie gwiazda Wakacyjnej Trasy Dwójki zapowiada premierę swojego najnowszego singla w języku angielskim „Hold My Love” 2. sierpnia na Tik Toku i YouTube.

Pamiętacie Paullę? Gwiazda jest w świetnej formie i pochwaliła się sylwetką w BIKINI

Artystka nie zwalnia tempa i zaprasza na kolejny koncert w ramach „Lato, Muzyka, Zabawa” 22 sierpnia w Chełmie. Paulla mimo napiętego grafiku nagrywa kolejne piosenki na płytę.  Na jesieni ukarze się kolejny singiel artystki „Huragan”, a wydanie płyty zaplanowane jest na wiosnę 2022 roku.

scena z: Paulla, SK:, , fot. AKPA

Paulla z partnerem

Paulla z partnerem fot. Instagram

scena z: Paulla, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

30.05.2021 Opole.
TVP i artysci wspomina Krzysztofa Krawczyka koncertem. Jak przezyc wszystko jeszcze raz? Paulla.,Image: 613310798, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Jan Bogacz / Forum