Paulla (42 l.), zyskała dużą popularność w 2008 roku, kiedy wydała album „Nigdy nie mów zawsze”, a jej piosenka „Od dziś” stała się hitem. Wokalistka postanowiła nagrać swoją wersję piosenki Krzysztofa Krawczyka „To co dał nam świat”.

Krzysztof Krawczyk był legendą polskiej muzyki. Miał syna i trzy adoptowane córki

Paulla nagrała piosenkę Krzysztofa Krawczyka „To co dał nam świat”

Paulla oddała hołd Krzysztofowi Krawczykowi i nagrała piękny, wzruszający utwór z jego repertuaru pt. „To co dał nam świat”. Pamiętamy tę piosenkę, którą wokalista śpiewał po śmierci Anny Jantar.
Piosenkarka przyznaje, że zdecydowała się ją nagrać za namową swoich fanów. Prosili ją w social mediach o jakiś utwór Krzysztofa Krawczyka. Paulla nagrała teledysk w Łodzi, mieście, które było tak ważne w życiu wokalisty. Jej wersja jest akustyczno-symfoniczna, gdzie wiarygodnie przekazała emocje, duszę i moc tej piosenki.

Andrzej Kosmala, menedżer zmarłego muzyka, tak skomentował wykonanie wokalistki:

Każdy ma prawo do własnej interpretacji,do własnej ekspresji. Dziękuję za to nagranie! Z Paullą łączy mnie jedno to, że jeżeli się nie mylę to urodziliśmy się w Pleszewie. Poza tym moje wujkowie byli w Pleszewie nauczycielami i mogli ją uczyć. I tutaj paradoks bo jeden z nich nazywał się Teodor Krawczyk. Pozdrawiam, życzę sukcesów!

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znane osoby oddały hołd legendzie

Paulla – zobaczcie, jak zmieniała się gwiazda

Podoba Wam się?

scena z: Paulla, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Paulla na planie teledysku

Paulla na planie teledysku fot. Mat. prasowe

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk fot. AKPA

Krzysztof Krawczyk kończy karierę, fot. AKPA

scena z: Krzysztof Krawczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA