Dominika Serowska to nowa ukochana tancerza, Marcina Hakiela. Niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Ostatnio na Instagramie Dominika tajemniczo odniosła się do tego, czym się zawodowo zajmuje:

Studia to nie zawód. Pracowałam w motoryzacji, turystyce, mediach, marketingu, gastronomii. I w Polsce, i za granicą. Zawodu nie nauczą cię na studiach, a to jakie ukończyłam, zostawię dla siebie – napisała.

Kobieta jest młodsza od tancerza o 9 lat, za młodych lat bacznie śledziła jego występy w „Tańcu z gwiazdami”. Dominika działa w branży modowej. Zna się z Hakielem od około roku, a już niedługo zostaną rodzicami. Miłość tych dwojga nabrała tempa!

Dziś pochwaliła się na Instagramie swoją sylwetką sprzed 2 lat. Widzimy, że Dominika prawie nic się nie zmieniła, do dziś jest bardzo szczupła, a jedynie miała blond włosy. Od kilku miesięcy chwali się ciążowym brzuszkiem, więc może zatęskniła za dawną talią.

parterka Hakiela 2 lata wcześniej

Fot. Instagram

Partnerka Marcina Hakiela chwali się zdjęciem sprzed 2 lat

Partnerka Marcina Hakiela na zdjęciu sprzed 2 lat. Fot. Instagram

Marcin Hakiel zniesmaczył fanów. Te zdjęcia z Dominiką w windzie, to dla nich za dużo!

Bez ślubu i tak już zostanie…

Tancerz stwierdził, że drugi raz nie zdecyduje się na ślub. Ukochana skomentowała tę deklarację słowem „busted” (ang. przyłapany), co wiele osób zinterpretowało jako wypominanie mu słów, których nie dotrzymuje. Kobieta wytłumaczyła jednak, że była źle zrozumiana i stwierdziła, że nie mam takiego ciśnienia, więc przeżyje bez ślubu. Jest w końcu narzeczoną, a ich wspólne życie, które pokazują w social mediach, wydaje się usłane różami. Dominika ujawniła, że oboje w tym samym czasie wyznali sobie miłość. Najważniejsze, że są szczęśliwi i stworzą za kilka miesięcy rodzinę.

Marcin Hakiel podjął ostateczną decyzję! Czy wystąpi w finale „Tańca z Gwiazdami”?

Hakiel i Serowska

Fot. Akpa

Relacje Dominiki z dziećmi Hakiela

Dominika ni ukrywa, że dobrze dogaduje się z dziećmi Marcina, czyli Adamem i Heleną. Zdarza się, że jadają wspólne obiady i spędzają czas na powietrzu. Przypomnijmy, że Marcin po 17 latach rozstał się z Katarzyną Cichopek i podział opieki nad dziećmi nie odbył się w miłej atmosferze, gdyż powodem rozwodu była zdrada, jakiej dopuściła się Katarzyna. Musiało minąć trochę czasu, by Marcin ruszył dalej i mógł się na nowo zakochać. Jak widać, układanie sobie życia na nowo dobrze mu wychodzi.

Marcin Hakiel zostanie OJCEM! Jego nowa ukochana pokazała ciążowy brzuszek (FOTO)