Po hucznym rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo z Dominiką. Para chętnie publikuje w sieci wspólne zdjęcia oraz pojawia się razem na eventach. Zakochani nie kryją się z uczuciami ani w internecie, ani na ściankach celebryckich.

Marcin Hakiel zrobił sobie KOLEJNY tatuaż z Dominiką! Internauci rozszyfrowali, co oznacza

Marcin Hakiel zostanie OJCEM!

Od dłuższego czasu wszystko wskazywało na to, że ich związek jest naprawdę poważny, o czym mogły świadczyć chociażby wspólne tatuaże. Hakiel razem ze swoją ukochaną wytatuowali sobie pierwsze litery imion na palcach, w miejscu obrączek.

Marcin Hakiel komentuje odejście Dagmary Kaźmierskiej z „TzG”!

Choć internauci nie kryli zaskoczenia tak szybkim tempem rozwojem relacji Marcina Hakiela z Dominiką, z czasem zaczęli się przyzwyczajać. Niedawno okazało się, że para zrobiła kolejny krok. Na jednym wspólnym tatuażu się nie skończyło! Zakochani pochwalili się na Instagramie zdjęciem, na którym zaprezentowali kolejną „dziarę”. U obojga na przedramieniu pojawił się arabski napis, który udało się przetłumaczyć jednej z internautek, jako „miłość bez granic”.

Partnerka Marcina Hakiela ujawnia początki ich związku i zdradza, czy jest zazdrosna o Cichopek

Wydawałoby się, że to koniec niespodzianek tej pary. Tymczasem dzisiaj podczas imprezy „Pudelka” okazało się, że Dominika jest w ciąży! Dumna para podkreśliła na ściance zaokrąglony brzuszek ukochanej Hakiela. Niebawem zakochani powitają na świecie swoją pociechę.

Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA

Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA

Dominika, Marcin Hakiel, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA