Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od wielu lat tworzą zgrany duet. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Zanim jednak zakochani przysięgli sobie miłość aż po grób, przywitali na świecie dwa owoce swojego uczucia, czyli 8-letnią Tosię i 6-letniego Jędrzeja. I choć oboje starają się bronić ich prywatności, co jakiś czas uchylają rąbek tajemnicy i chwalą się na przykład wspólnie spędzanym czasem. Niemniej niedawno modelka zaprezentowała swoim obserwatorom umiejętności muzyczne dziewczynki.

Olga Frycz sama wychowuje córeczki. Teraz została zapytana, czy ktoś pomaga jej przy dzieciach

Paulina Krupińska chwali się muzycznymi umiejętnościami córki

Patrząc na dzieci gwiazd, często zastanawiamy się, czy pójdą one drogami rodziców i rozpoczną karierę w danej dziedzinie. Nie inaczej jest w przypadku pociech Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki, a w szczególności gdy mowa o ich córce. Czy Tosia zostanie modelką? A może będzie zarabiać na muzyce? Cóż, biorąc pod uwagę ostatni materiał wideo, jaki gospodyni DDTVN wrzuciła na social media, można przypuszczać, że ścieżka muzyczna na pewno jest w grze. O co chodzi?

Gwiazda „Dzień dobry TVN” urodziła dziecko! Na wizji ujawniono płeć i imię

Paulina Krupińska pokazała na Instagramie, jak jej córka odtwarza fragment piosenki Sanah „Jestem Twoją bajką”, czyli utwór pochodzący ze ścieżki dźwiękowej nowego filmu „Akademia Pana Kleksa”. Modelka zdradziła, że po obejrzeniu starej wersji, jej pociecha całkowicie przepadła. Dzięki temu mieliśmy okazję, by posłuchać jak 8-latka śpiewa i gra na pianinie.

Wczoraj pierwszy raz obejrzała „Akademię Pana Kleksa” i przepadła – napisała Paulina.

Co na to fani Miss Polonii? Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy. Większość osób nie miało wątpliwości, że próbka możliwości Tosi jest piękna.

Myślicie, że pójdzie w ślady ojca?

Wersow pozuje w skąpym bikini! Fani komentują jej ciało po ciąży!