Stacja TVN przedstawiła dziś swoją wiosenną ramówkę. Na konferencji zorganizowanej z tej okazji pojawiły się gwiazdy stacji, wśród nich kilka nowych twarzy.

Paulina Krupińska pokazała bardzo prywatny moment Sebastiana Karpiela-Bułecki z córką Antosią

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN

I tak do teamu porannego magazynu stacji, Dzień Dobry TVN, dołączyli Paulina Krupińska (32 l.) oraz Damian Michałowski. Krupińska, była Miss Polonia (tytuł zdobyła w 2012 roku), pracowała już jako prezenterka TVN Style. Teraz stanie przed trudnym wyzwaniem prowadzenia programu na żywo.

Prywatnie Paulina Krupińska jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, para wychowuje dwoje dzieci – córkę Antoninę i syna Jędrzeja.

Kim jest Damian Michałowski, nowy prowadzący Dzień dobry TVN?

Damian Michałowski, który będzie prowadził DDTVN z Pauliną Krupińską, ma 32 lata. Jest dziennikarzem, prezenterem radiowo – telewizyjnym. Prowadził 1. edycję Wyspy Przetrwania w Polsacie.

Ile WAŻY Paulina Krupińska i jakie ma wykształcenie?

Michałowski pracował w Akademickim Radiu Index, był związany z redakcją sportową Radia TOK FM i Radiem ZET.

Nowy gospodarz DDTVN współpracował także z telewizją muzyczną 4FUN.TV, współprowadził koncerty sylwestrowe w TVP 2. Michałowski jako reporter Radia ZET występował też w „The Voice of Poland”, „Szansa na sukces”, „Czar Par” i „Mam Talent”.

Damian Michałowski żona, dzieci

Dziennikarz jest żonaty, ma dwoje dzieci – syna Henryka (ur. 2016) i córkę Helenę (ur. 2019).

Damian Michałowski na Instagramie – co pokazuje nowa gwiazda DDTVN?

Michałowski jest aktywny w mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie obserwuje ponad 14 tysięcy osób. A co takiego tam publikuje? Dziennikarz zamieszcza rodzinne fotki, zdjęcia z wakacji, ale także z pracy. Nie brakuje fotografii z gwiazdami, a także tych, na których widać, jak urządził swoje mieszkanie. Trzeba przyznać, że jakie zdjęcie by się tam nie znalazło, to jest dokładnie przemyślane i spójne z resztą fotografii.

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski/fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Damian Michałowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Damian Michałowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Damian Michałowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA