Paulina Krupińska jako jedna z niewielu uczestniczek konkursów piękności zyskała ogromną sławę, którą wykorzystuje do dziś. Zaczynała od programów w TVN Style: np. „Klinika urody”. Potem awansowała na prowadzącą najpopularniejszego telewizyjnego programu – „Dzień Dobry TVN”. Współprowadzi go razem z Damianem Michałowski.

Paulina Krupińska pokazała, jak wyglądała 20 lat temu. To aż niemożliwe!

Paulina Krupińska krytykowana przez widzów Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska niestety otrzymuje coraz więcej krytyki ze strony widzów. Pod ostatnim zdjęciem gwiazdy na Instagramie rozpętała się burza. Internauci zaczęli wyrzucać Paulinie, że przerywa gościom podczas rozmowy:

Pani Paulino mam prośbę, jak przychodzi do was gość, który chce przekazać swoją wiedzę, to proszę dać mu się wypowiedzieć. Bo z całym szacunkiem, ale dzisiaj tak pani nawijała, że nadal nie wiem, jak zrobić fajne zdjęcie telefonem -napisała jedna z internautek.

Droga pani, mam doświadczenie 20-letnie, więc pozwoliłam się podzielić też moim doświadczeniem – odpowiedziała Krupinska.

Paulina Krupińska zdradza, że teraz Sebastian jest bardziej zaangażowanym rodzicem. „Paula, jestem kurem domowym”

Pojawiły się też inne negatywne komentarze, na które prowadząca „DDTVN” już nie odpowiedziała:

  • Dopuść wreszcie kolegę do słowa, daj spokój z tym gwiazdorzeniem
  • Pani Paulino, w ogóle nie słucha pani swoich gości
  • Czy ta pani Krupińska musi wszystkim ekspertom wchodzić w zdanie? Fizjoterapeutka tłumaczy, jak prawidłowo oddychać, a najmądrzejsza prowadząca zaczyna się wtrącać – czytamy w komentarzach.

Paulina Krupińska zdradza, co Sebastian Karpiel-Bułecka powiedział na wiadomość o pierwszej ciąży. Reakcja naprawdę ZASKAKUJĄCA

Paulina Krupińska pod DDTVN

Paulina Krupińska/fot. AKPA

Paulina Krupińska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska/fot. AKPA