Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą z programu Dzień Dobry TVN Paulina Przybysz urodziła córeczkę. To już druga córka piosenkarki.

Nie wiemy dokładnie, kiedy dziewczynka przyszła na świat. Jeśli 2 maja, w Dzień Flagi, to Paulina Przybysz będzie miała bardzo patriotyczne dzieci. Pierwsza córka Pinnaweli, 4-letnia Matylda urodziła się 11 listopada.

Poród nastąpił wcześniej niż oczekiwano, bo obie siostry Przybysz miały wyznaczony termin na czerwiec.

Niestety, nastąpiły komplikacje i niemal cały kwiecień piosenkarka spędziła w szpitalu na oddziale patologii ciąży z powodu nadmiaru wód płodowych. Paulina Przybysz 19 kwietnia napisała o tym felieton do Twojego Stylu, nieco narzekając na szpitalne wyżywienie:

O ósmej wielki wózek spożywczy przywiózł mi śniadanie. Jajko w skorupce, dwie kromki chleba i masło. Muszę rozpocząć pertraktację z barem na użyczenie solniczki na parę sekund, bo nie umiem zjeść jajka bez soli. Po porodzie planuję już powrót do weganizmu, będę mielić migdały i awokado o poranku…

Tymczasem po tygodniu spędzonym na patologii ciąży zaczynam kombinować. Zrywam się z obiadów i organizujemy sobie ze współlokatorkami coś z miasta. Coś z warzywem, witaminą, minerałem, ryżem.

Rodzicom serdecznie gratulujemy i cieszymy się wraz z nimi ze szczęśliwego rozwiązania!

Paulina Przybysz urodziła!
Siostry Paulina i Natalia Przybysz

Paulina Przybysz urodziła!
Paulina Przybysz

Paulina Przybysz urodziła!
Siostry Natalia i Paulina Przybysz