Paulina Ignasiak, znana również jako Paulla, to polska piosenkarka, która zdobyła popularność w branży muzycznej za sprawą hitu „Od Dziś”, który zdobył ponad 23 miliony odsłon na YouTube. Wcześniej piosenkarka startowała w wielu konkursach i występowała na festiwalach, by w końcu pojawić się w telewizji.

Paulla wróciła z nową piosenką i NOWYM WYGLĄDEM! Jest nie do poznania (ZDJĘCIA)

Paulla otarła się o śmierć?

W tym roku artystka powróciła z nową świąteczną piosenką „Magia Pięknych Świąt”. W ramach promocji nowej płyty mieliśmy również okazję ujrzeć jak dziś wygląda Paulla. Fani zauważyli odrazu jej diametralną zmianę. Znana ze swoich krótkich, czarnych włosów artystka obecnie ma długie, blond włosy i twarz wolną od zmarszczek. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Paulla rozstała się z partnerem!

Teraz udzieliła wywiadu na portalu Plotek, w którym wyznała, że miała ogromną depresję i była o krok od śmierci. Chciała zaplanować wszystko tak, by nikt jej nie uratował.

Nie chcę ci powiedzieć, gdzie to było, w jakim mieście, bo nie chcę, żeby to uderzało personalnie w kogokolwiek. Natomiast to była zima. To był luty. Stwierdziłam, że wiem, gdzie mam pójść, że tam stanę i skoczę. To były ferie zimowe. Ale stwierdziłam, że jest płytko, że jest lód i wszystko zamarznięte… Myślałam, gdzie ja mam pójść, żeby mi się to udało… Żeby mnie nikt nie uratował – wyznała Paulla

Urodzinowy event Gomez: Paulla nie do poznania, drapieżna Kazadi, śnieżnobiała Natasza Urbańska… (ZDJĘCIA)

Po tej sytuacji udała się do specjalisty i zadbała o swoje zdrowie psychiczne.

Poszłam pierwszy raz w swoim życiu do psychiatry. Przepisał mi leki. Przez krótki okres brałam leki, po których nie mogłam prowadzić auta. To było bardzo uciążliwe. Tymi lekami się posiłkowałam w momentach krytycznych, a inny lek przyjmowałam ok. sześć miesięcy. Doszłam do takiego momentu, że mogłam funkcjonować, ale dalej byłam nieszczęśliwa. Nie kochałam siebie, dalej twierdziłam, że już chyba nic mnie dobrego nie spotka w życiu. – wyznała w rozmowie z Plotkiem piosenkarka

Nie ukrywała również, że bardzo pomogła jej trenerka mentalna, która miała ogromny wpływ na jej aktualny stan psychiczny. Przyznaje, że dzięki jej pomocy zaczęła doceniać piękno życia na nowo.

IG: paulla_official

IG: paulla_official

Paulla, fot. Podlewski/AKPA

Paulla, fot. Podlewski/AKPA