Paulina Ignasiak, znana również jako Paulla, to polska piosenkarka, która zdobyła popularność w branży muzycznej za sprawą hitu „Od Dziś”, który zdobył ponad 23 miliony odsłon na YouTube. Wcześniej piosenkarka startowała w wielu konkursach i występowała na festiwalach, by w końcu pojawić się w telewizji. W listopadzie 2007 roku wydała swój pierwszy solowy singiel zatytułowany „Kolęda dla Ciebie”. Rok później ukazał się jej debiutancki krążek studyjny “Nigdy nie mów zawsze”, na którym znalazły się między innymi hity: “Od dziś”, “I prosto w serce”, „Dwa słowa dla życia”.

Paulla – zobaczcie, jak zmieniała się gwiazda

Paulla przeszła ostrą metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie

Artystka doczekała się syna z poprzedniego związku z Adamem Konkolą, a w 2010 roku wzięła ślub z modelem Rafałem Wojtysiakiem, jednak ich małżeństwo przetrwało zaledwie pięć lat. Przez długi okres czasu słuch o Paulli zaginął, a piosenkarka od ponad dekady nie wydała nowej płyty. W tym roku powróciła z nową świąteczną piosenką „Magia Pięknych Świąt”. W ramach promocji nowej płyty mieliśmy również okazję ujrzeć jak dziś wygląda Paulla – wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Znana ze swoich krótkich, czarnych włosów Ignasiak obecnie ma długie, blond włosy i mimo 44 lat na karku – twarz wolną od choćby jednej zmarszczki. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a w jednym z ostatnich wywiadów odpowiedziała na pytanie: „Jakie zabiegi uważasz za pomocne, a których byś nigdy nie zrobiła?”:

Wszystkie które nam służą, dzięki którym lepiej się czujemy i które robimy w zgodzie z sobą i pod okiem lekarza. Ja od lat jestem wierna mojej pani doktor. Cudowny człowiek, mądra kobieta, wspaniały fachowiec. Czego bym nie zrobiła? Biustu. Ze strachu przed chorobami i dlatego, że sztuczny biust mi osobiście się nie podoba – powiedziała w rozmowie „Co za tydzień”. 

Poznalibyście ją?

IG: paulla_official

IG: paulla_official

IG: paulla_official

IG: paulla_official

Paulla: Nie ukrywam, że się poprawiam

pasekkozak