Edyta Pazura udzieliła wywiadu Magdzie Mołek w programie „W roli głównej”. Po raz pierwszy tak się otworzyła przed kamerami, że polały się łzy… Żona aktora jak nigdy szczerze opowiedziała o małżeństwie z Czarkiem.

Edyta Pazura w Rolach głównych

Przypominamy, że Edyta z domu Zając poznała Pazurę – wtedy najsławniejszego aktora w Polsce w wieku 19 lat. Nie została dobrze przyjęta przez fanów aktora, a w tabloidach mnożyły się artykuły kompromitujące Edytę. Przed kamerami z nastolatki przeobraziła w matkę trójki dzieci: 10-letnią Amelię, roczną Ritę i 7-letniego Antoniego.

Edyta Pazura rozpłakała się w programie [WIDEO]

Żona Pazury zdradziła Madzie Mołek, że przez tę masową nagonkę w mediach chciała odejść od męża:

Byłam wyładowana tymi kłamstwami, tym co się dzieje, tym jak to jest manipulowane i powiedziałam: Nie, sorry Czarek, ja nie dam rady. Nie zasłużyłam na to […] Spakowałam się i stanęłam przy drzwiach i Czarek wtedy pobiegł, zamknął drzwi i powiedział, że nigdzie nie idę.

View this post on Instagram

Napiszę szczerze. Bardzo bałam się tej rozmowy… Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomosci i przez ostatnie 12 lat. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy…. Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście…⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cieszę się że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ A teraz ciekawostka 😎 Pierwszy raz Magdę Mołek zobaczyłam 2001 roku w TV Puls 🙂 Miałam wówczas 13 lat. Tak się nią zachwycałam, że następnego dnia wstąpiłam do redakcji gazetki szkolnej 😂 i zaczęłam przez pewien czas marzyć o dziennikarstwie. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Fakt , że byłam bardzo zestresowana spotkaniem z nią, ale na żywo jest jeszcze piękniejsza, przyjacielska i otwarta na ludzi. Nikogo nie ocenia, słucha i rozumie…⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Mało tego ma mniej zmarszczek ode mnie 🤪⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Zapraszam Was dzisiaj wieczorem na program „W roli głównej” na TVN Style 🙂 22.25 P.S. Dziękuje wszystkim tym, którzy obejrzeli już odcinek na Player i wysłali do mnie wiadomości- pełne sympatii i pozytywnej energii 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

A post shared by ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura) on

Co działo się w show-biznesie 10 lat temu: Perypetie miłosne CEZAREGO PAZURY (od żony alkoholiczki do żony o 26 lat młodszej)